Etiketler

Bomba kulis iddiası! Altılı Masa'nın adayı...

Altılı Masa'nın 11. toplantısı İYİ Parti'nin ev sahipliğinde devam ederken ortaya çarpıcı bir iddia atıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk kez ben adayım dediği ortaya atıldı. Altılı Masa'nın adayı kim olacak?

Altılı Masa Meral Akşener’in ev sahipliğinde toplanıyor! Gündemde 3 önemli konu var

Altılı Masa’da yer alan siyasi partilerin liderleri ortak cumhurbaşkanı adayının kim olacağını konuşmak için bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ev sahipliğinde 11. kez bir araya gelecek. Toplantıda, adayı belirlemeye dönük müzakerelerin yanı sıra, 30 Ocak’ta kamuoyuna açıklanacak olan “temel politikalar” metni ile Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçiş sürecinin temel ilkeleriyle ilgili çalışmaya da son noktanın konması hedefleniyor.

Ne Ekrem İmamoğlu ne Mansur Yavaş! Meral Akşener o ismi masaya getirebilir

2023 seçimlerinin 14 Mayıs'ta yapılacak olması beklenirken gözler altılı masanın adayına çevrildi. CHP ve İYİ Parti arasında adaylık krizinin olduğu iddia edilirken konuyla ilgili çarpıcı bir iddia yazar Talat Atilla'dan geldi.

Altılı Masa’nın adayını ilan edeceği yeri ve tarihi açıkladı!

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında 6lı masanın cumhurbaşkanı adayını ilan edeceği yer ve tarih konusunda çarpıcı iddialarda bulundu. İşte Selvi'nin "6’lı Masa cumhurbaşkanı adayını ne zaman açıklayacak?'' başlıklı yazısından öne çıkanlar..

Altılı Masa’nın 3 senaryosu ortaya çıktı! 30 Ocak'ta paylaşılacak

Altılı Masa, iktidara gelmesi durumu için “güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçişte” üç farklı senaryo hazırladı.

Kulislerden sızdı! Altılı Masa'nın adayını ne zaman açıklayacağı belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak açıklaması kulisleri hareketlendirdi. CHP’li kurmaylar, “Adayımız şubatın ortası gibi açıklanır, marta kalması mümkün değil” dedi.

Altılı masanın adayı ne zaman açıklanacak belli oldu! İşte o tarih...

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Erdoğan'ın seçim açıklamasına ilişkin açıklamalar yaptı. Özkoç, Erken seçim değil; tarih güncellemesi’ diyor. Bir partinin sözcüsü böyle açıklama yapar, konuya böyle yaklaşırsa o partiden gerçekten ne beklenebilir?" dedi.