Diyarbakır ve Mardin arasındaki yangın faciasında bilanço ağırlaşıyor! Diyarbakır ve Mardin arasındaki yangın faciasında bilanço ağırlaşıyor!

tv100'da Kübra Par'ın programına katılanBolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir mektup yazdığını ve heykel dikme konusuyla ilgili muvafakat istediğini belirtti. Özcan, "Erdoğan kazanırsa heykelini dikeceğime dair söz vermiştim. Bu sözümü yerine getirmek için Cumhurbaşkanı'ndan izin istedim," dedi.

Ancak Özcan'ın talebi, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından olumsuz karşılandı. Özcan,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazıp muvafakat istediğini belirterek "O da bana heykelimin dikilmesini istemiyorum. 'Bunu ihtiyaç sahiplerine dağıtın' demiş" diye konuştu. Cumhurbaşkanı'nın cevabını aldıktan sonra, "Biz de sağ elin verdiğini sol el görmesin diye yardım yapıyoruz ama isterseniz sizin için ayırdığımız bütçeyi kime ne kadar dağıttığımızı özel olarak gönderebilirim," dediğini belirten Özcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Gerek yok, teşekkür ederim," şeklinde yanıt verdiğini söyledi.

tv100'da yayınlanan Kübra Par'ın programına katılan Özcan, Ben de 'biz de sağ elin verdiğini sol el görmüyor ama isterseniz sizin için ayırdığımız bütçeyi kime ne kadar dağıtmışım bunu size özel olarak gönderebilirim' dedim. O da "gerek yok teşekkür ederim" demiş." dedi.

Editör: Nigar Topcu