Konuşanlar adlı programıyla Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Hasan Can Kaya, evinin bahçesinde futbol oynarken sakatlandı. Omzunun üstüne düştüğü ifade edilen Hasan Can Kaya'nın kaldırıldığı hastanede omzunda kırıklar olduğu tespit edildi ve ameliyata alındı. Sevenleri tarafından ünlü komedyenin sağlık durumu merak edilirken Hasan Kaya'dan haber geldi. Hasan Can Kaya'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hastanede birkaç gün müşahade altında tutulacak komedyenin, 24 Nisan-1 Mayıs arasında yapacağı ve biletleri haftalar öncesinden tükenen ABD turnesininin ileri bir tarihe erteleneceği duyurulmuştu. Taburcu olan Hasan Can Kaya, yaşadığı sakatlanma nedeniyle ertelemek zorunda kaldığı ABD ve Avrupa turnesiyle ilgili belirlenecek yeni takvimi, yakın zamanda duyuracaklarını belirtti.

AMELİYATI BEŞ SAAT SÜREN HASAN CAN KAYA TABURCU OLDU

Devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızı hakkında karar verildi Devlet korumasına alınmıştı! Deniz Akkaya'nın kızı hakkında karar verildi

Yapılan kontrollerde omuzunda kırık olduğu tespit edilen komedyen, beş saat süren bir cerrahi operasyon geçirdi.Ameliyat sonrası hastanede kalış süresi uzayan Hasan Can Kaya, başarılı bir operasyon sonrası hastaneden taburcu olarak evinde dinlenmeye başladı.

Önemli bir operasyon geçirdiğini, evde dinleneceği bu süreçte ailesine, yakın çevresine ve proje değerlendirmeye zaman ayırma fırsatı bulacağını belirten Hasan Can Kaya, kısa bir süre sonra işlerine kaldığı yerden devam edeceğini açıkladı.

Editör: Gülşah Yıldız