Etiketler

Türkiye'nin konuştuğu müzisyen Onur Şener cinayeti davası başladı!

Türkiye'nin uzun süre konuştuğu Ankara'daki müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili 3'ü tutuklu 5 sanığın yargılanmasına başlandı. Şener'in acılı annesi Leyla Şener isyan ederek "Bir insanı yok ettiniz, kopardınız yavrusundan. Size 'gidin program bitti' denmiş, neden zorladınız?" dedi. Şener kız arkadaşı ise korkunç olayı anlatarak "Onur'u kanlar içinde gördüm, Bir süre sonra nabzı gitti. Kalp masajı yaptım; ama ağzının da kesik olduğunu gördüm." dedi.

Müzisyen Onur Şener cinayetinde yeni gelişme

Ankara'nın Çankaya ilçesindeki eğlence mekanında çıkan tartışmada, müzisyen Onur Şener'in, kırık cam bardakla boynundan yaralanarak öldürülmesine ilişkin 5 sanık hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi.

Onur Şener'in sevgilisinin avukatı konuştu! Soruşturma akıbeti açısından kaygılıyız

Ankara Çayyolu'ndaki bir eğlence mekânında üç kişinin, istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle öldürdükleri müzisyen Onur Şener'in sevgilisinin avukatı konuştu.

Müzisyen Onur Şener'in katil zanlılarının görüntüleri ortaya çıktı

Ankara'da istek parça tartışması sonrasında feci şekilde öldürülen müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili 3 kişi tutuklandı. İlk ifadelerinde suçu birbirine atan katil zanlılarının, yıllar önce şarkı söyledikleri görüntüler ortaya çıktı. Şahıslar videoda saz ve gitar çalıp şarkı söylüyor.

Haluk Levent katledilen Onur Şener’in kızı için sahneye çıktı

Şarkıcı Haluk Levent, Kuruçeşme’de verdiği konserde örnek olacak bir harekete imza attı. Şarkıları ile seyircileri coşturan sanatçı yaptığı açıklamayla bu akşamki bilet gelirinin Onur Şener’in kızının eğitim masraflarına harcanacağını duyurdu.

Fatih Altaylı'dan Onur Şener cinayetine büyük tepki! Bu alçaklar kim bilir kimin torpillisi?

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Ankara'da bir eğlence mekanında üç kişinin istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle müzisyen Onur Şener'i öldürmesini köşesine taşıdı. Altaylı, katil zanlılarının bürokrat olduklarına dikkat çekerek, 'Eskiden mafya mensuplarının yaptığını, şimdi devlet memurları yapıyor' dedi.

Müzisyen Onur Şener dövülerek öldürüldü! Haluk Levent katillerin kimliklerini verdi

Dün akşam akılalmaz bir cinayet yaşandı. Müzisyen Onur Şener, sahne aldığı mekanda istek şarkıları çalmadığı için 3 kişi tarafından öldürüldü! Haluk Levent konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaparak katillerin kimliklerini verdi.