Etiketler

Motorine zam geliyor! Akaryakıt fiyatları ne kadar? 20 mart benzin ve motorin fiyatları

Milyonlarca araç sahibi mazot ve benzin fiyatlarını sık sık araştırıyor. Brent petrol fiyatlarındaki ve dövizdeki değişime bağlı olarak akaryakıt fiyatları sürekli değişiyor. 20 liranın altına inen motorine zam yapılması bekleniyor. Peki Akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin motorin fiyatları kaç TL?

Araç sahiplerine kötü haber! Motorine zam yolda...

Araç sahiplerine kötü haber. Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarınıda etkiliyor. 21 Mart Salı gününden itibaren zam bekleniyor...

Motorine indirim geliyor! Gece yarısından itibaren...

Motorine indirim araç sahiplerini sevindirecek. Bu gece yarısından itibaren motorin grubunda beklenen 71 kuruşluk indirimin ardından depoda 45 TL fark olacak.

Motorine kallavi zam!

Milyonlarca araç sahibi mazot ve benzin fiyatlarını sık sık araştırıyor. Dün gece yarısından itibaren motorin grubunda bir değişiklik yaşandı. Motorine 91 kuruşluk bir fiyat artışı gerçekleşti. Vatandaş artık gelen zamlara tepki gösteremiyor.

Motorine zam yolda! Güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? 3 Mart benzin ve motorin fiyatları son dakika

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları merak ediliyor. Akaryakıt fiyatları, kamuoyunun gündeminde yer alıyor. Güncel benzin ve motorin fiyatları, kamuoyu tarafından araştırılıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? 3 Mart benzin ve motorin ne kadar? Benzine zam var mı? Motorinin litresi bugün ne kadar? Akaryakıt fiyatlarında son durum haberimizde..

Brent Petrol'de düşüş var! Benzine indirim gelecek mi?

Brent petrolün gerilemesiyle birlikte indirim beklentileri başladı. 86 dolardan 82.76 dolara geriledi. Akaryakıta son olarak salı günü zam gelmişti. Yarından itibaren geçerli olmak üzere benzine indirim bekleniyor.

Güncel benzin ve motorin fiyatları! 18 Şubat benzin ve motorin ne kadar? Benzine zam var mı? Motorinin litresi bugün ne kadar?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları merak ediliyor. Akaryakıt fiyatları, kamuoyunun gündeminde yer alıyor. Güncel benzin ve motorin fiyatları, kamuoyu tarafından araştırılıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? 18 Şubat benzin ve motorin ne kadar? Benzine zam var mı? Motorinin litresi bugün ne kadar? Akaryakıt fiyatlarında son durum haberimizde..

Güncel benzin ve motorin fiyatları; 17 Şubat akaryakıt fiyatları ne kadar? Motorin kaç TL? Benzin, LPG fiyatları bugün ne kadar?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları merak ediliyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? Motorin kaç TL? Benzin, LPG fiyatları bugün ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. İşte İstanbul, İzmir ve Ankara 17 Şubat 2023 güncel akaryakıt (benzin ve motorin) fiyatları

Benzin ve motorine büyük zam geldi

Brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle her gün değişkenlik gösteriyor. Bugün benzin ve motorin fiyatlarına zam geldi. İşte 14 Şubat 2023 benzin ve motorin fiyatları…

Benzin ve motorine çok büyük zam! 13 Şubat 2023 güncel ve zamlı akaryakıt fiyatları Motorin ne kadar? Benzin ne kadar?

Türkiye deprem felaketiyle sarsılırken, benzin ve motorine görülmemiş zam geliyor. Güncel benzin ve motorin fiyatları, kamuoyu tarafından araştırılıyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? sorusunun cevabını arıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? İşte, İstanbul, İzmir ve Ankara 13 Şubat 2023 güncel akaryakıt (benzin ve motorin) fiyatları

Güncel benzin ve motorin fiyatları; 10 Şubat akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ve motorin fiyatları son dakika

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları merak ediliyor. Akaryakıt fiyatları, kamuoyunun gündeminde yer alıyor. Güncel benzin ve motorin fiyatları, kamuoyu tarafından araştırılıyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? sorusunun cevabını arıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? İşte, İstanbul, İzmir ve Ankara 10 Şubat 2023 güncel akaryakıt (benzin ve motorin) fiyatları

Uzun zaman sonra ilk! İndirimlerin ardından motorin benzinden daha ucuz oldu! Benzin ne kadar? Motorin ne kadar? Güncel akaryakıt fiyatları

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Motorinin fiyatı art arda gelen zamlarla 2 lira 35 kuruş birden düşerken; uzun zaman sonra ilk kez motorin benzinden daha ucuza satılıyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. İşte güncel akaryakıt fiyatları..

Güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? 3 Şubat akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin ve motorine zam geldi mi? Akaryakıta indirim var mı?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları merak ediliyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? sorusunun cevabını arıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? İşte, İstanbul, İzmir ve Ankara 3 Şubat 2023 güncel akaryakıt (benzin ve motorin) fiyatları

Güncel benzin ve motorin fiyatları! Motorine bugün indirim geliyor Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Motorine indirim geliyor. Güncel benzin ve motorin fiyatları haberimizde..

Motorine indirim kesinleşti! işte indirim tarihi ve miktarı...

Dolar kuru sebebiyle benzin ve motorin fiyatlarındaki dalgalanma devam ediyor. Motorine indirim oldu mu, ne kadar indirim oldu, motorine indirim ne zaman merak konusuydu. Motorine indirim geldi mi sorularının ardından akaryakıt sektörü kaynakları indirimin kesinleştiğini belirtti.

Güncel benzin ve motorin fiyatları! 1 şubat akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin fiyatları merak ediliyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? 1 şubat akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? İşte, İstanbul, İzmir ve Ankara 1 Şubat 2023 güncel akaryakıt (benzin ve motorin) fiyatları

Benzin ve motorine indirim geldi! Zam gelmeden deponuzu doldurun

Akaryakıt fiyatlarında değişkenlik sürüyor. Son indirim hem benzine hem de motorine geldi.Bakın İstanbul, Ankara ve İzmir'de benzin ve motorinin litresi ne kadar oldu?

Güncel benzin ve motorin fiyatları! 30 Ocak akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin fiyatları değişmeye devam ediyor. Araç sahipleri güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? 30 Ocak akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ne kadar oldu? Motorin ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları ne kadar? İşte, İstanbul, İzmir ve Ankara 30 Ocak 2023 güncel akaryakıt (benzin ve motorin) fiyatları

Benzin ve motorine indirim geldi! Litre fiyatları yeniden değişti

Rusya-Ukrayna savaşı, brent petrol fiyatlarında dalgalanmaya sebep olurken, benzin ve motorin fiyatlarında indirim ve zam haberleri birbiri ardına geliyor. Bu gece yarısından itibaren benzin ve motorinin litresi 60'ar kuruş düştü.

Zamların ardı arkası kesilmiyor! Akaryakıt fiyatları yine değişti

Benzin ve motorine gelen peş peşe gelen zamlar araç sahiplerini üzdü. Son zam motorin fiyatına oldu. Gece pompa fiyatına yansıyan artış sonrası motorinin litresi 24 lirayı aştı.

Benzin fiyatlarına zam geldi!

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Gece yarısı itibariyle benzine 1 lira 26 kuruş zam geldi. Fiyat değişikliği, pompa fiyatlarına yansıdı..

Araç sahiplerine kötü haber! Benzine kallavi zam geliyor

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Gece yarısı itibariyle benzine 1 lira 25 kuruş zam geliyor. Fiyat değişikliği, pompa fiyatlarına yansıyacak.

Akaryakıt zammı sonrasında rekor kırdı!

Benzin ve motorin fiyatlarına yapılan zammın ardından petrol fiyatları son 6 haftanın zirvesine ulaştı.

Araç sahiplerine kötü haber! Motorin fiyatlarına zam geliyor

Motorinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere zam gelecek. Benzinde ise bu gece fiyat değişikliği yok.

Araç sahipleri dikkat: Akaryakıt fiyatları bu gece değişiyor

Rusya-Ukrayna savaşının sürmesiyle birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanmalar yaşanmaya devam ediyor. Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olma üzere 67 kuruş zam yapılması bekleniyor.

Akaryakıt fiyatlarına yeni zam geliyor!

Petrol fiyatları dünya genelinde düşerken Dolar kurundaki dalgalanma ve brent petrol fiyatlarının etkisiyle Türkiye'de zamlar devam ediyor. Benzinin litre fiyatına 17 Aralık Salı gecesi itibariyle 67 kuruş zam bekleniyor.

Araç sahiplerine kötü haber! Benzine zam geldi

Benzinin litre fiyatına, 13 Ocak'tan itibaren geçerli olmak üzere 79 kuruşluk zam yapıldı. Benzin fiyatları, yeniden 19 TL'nin üzerine çıkarıldı.

Araç sahiplerine kötü haber! Bu gece benzine zam geliyor

Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzin grubunda 80 kuruş fiyat artışı bekleniyor.

Akaryakıt fiyatları yine değişti! İndirim geldi

2023 yılında akaryakıt fiyatlarında ilk değişiklik gerçekleşti. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 63 kuruş indirim geldi. Fiyat değişikliğinin ardından benzinin litresi İstanbul'da 18 lira seviyelerine geriledi.

Bu gece yarısından itibaren benzine ve motorine indirim geliyor

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 61 kuruş, motorine ise 77 kuruşluk indirim bekleniyor.