Etiketler

Gültekin Uysal'dan iktidara AFAD tepkisi

Tüm Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem ardından siyasi parti liderleri incelemelerde bulunmak üzere deprem bölgelerine gitti. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da depremin en çok etkilediği illerden Hatay'a giderek aksaklıklara dair açıklamada bulundu.

Gültekin Uysal Altılı Masa toplantısı öncesi konuştu! Erdoğan'ın adaylığına itiraz edeceğiz

Altılı Masa’da yer alan siyasi partilerin liderleri ortak cumhurbaşkanı adayının kim olacağını konuşmak için bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ev sahipliğinde toplanacak. Kritik toplantı öncesinde T24 yazarı Gökçer Tahincioğlu DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüşmesini anlattı. Gültekin Uysal bu görüşmede ''Erdoğan’ın adaylığına itiraz edeceğiz'' açıklaması yaptı..

Gültekin Uysal'a göre kazanacak tek aday var!

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal Türkiye’nin seçim havasına öngörülenden erken girdiğini söyleyerek aday hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gültekin Uysal'dan Sedat Peker'in iddiaları hakkında açıklama! Kravatlı soygun var devr-i sabık şart oldu

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabında paylaştığı rüşvet ağının içinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Serkan Taranoğlu’nun da ismi geçiyordu. Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Sedat Peker’in iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.