Etiketler

Dolar rekor kırdı! Dolar 19 liranın üzerine çıktı Dolar kuru bugün ne kadar? Dolar kuru bilgisi döviz piyasalarında son durum

Kahramanmaraş depremi sonrası piyasalarda son durum merak ediliyor. Son dönemde Dolar ve Euro'da yaşanan değişimler nedeniyle milyonlarca kişi dolar fiyatlarını yakından takip ediyor. 15 Şubat 2023 dolar ne kadar oldu, euro ne kadar? Dolar kaç TL, euro kaç TL? Döviz kurundaki en güncel gelişmeleri, Dolar alım ve satım fiyatlarını haberimizden takip edebilirsiniz.

Dolar/euro güne nasıl başladı? Fed'in faiz kararı öncesi dolar/TL'de son durum ne? Dolar ne kadar? Güncel döviz fiyatları son dakika

Yatırımcılar dolar ve euro ile ilgili son dakika gelişmeleri arıyor. Dolar, euro kaç TL? Dolar yükseldi mi? Dolar kuru ne kadar? Euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Euro kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? İstanbul serbest piyasada dolar 18,8120 liradan, euro 20,4460 liradan güne başladı. Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

Dolar kaç TL? Euro kaç TL? Dolar ve euro fiyatları (25 Ocak 2023) ! Son dakika döviz fiyatları piyasalarda son durum

Yatırımcılar dolar ve euro ile ilgili son dakika gelişmeleri arıyor. Dolar, euro kaç TL? Dolar yükseldi mi? Dolar kuru ne kadar? Euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Euro kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

Euro rekorun eşiğinde! Euro kaç TL? Dolar kaç TL? Dolar ve euro fiyatları 25 Ocak! Döviz piyasalarında son durum

Dolar ve euro ile ilgili son dakika gelişmeleri merak edilirken yatırımcılar dolar, euro kaç TL? Dolar yükseldi mi? Dolar kuru ne kadar? Euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Euro kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

Dolar ne kadar oldu? Dolar kaç TL? Euro kaç TL? Dolar ve euro fiyatları 24 Ocak! Döviz piyasalarında son durum

Dolar ile ilgili son dakika gelişmeleri merak edilirken yatırımcılar dolar kaç TL? dolar yükseldi mi? dolar kuru ne kadar? euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Dolar kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

Dolar, euro 23 Ocak son durum! Dolar ne kadar? Dolar kuru ne oldu? Euro kuru bugün kaç TL? Dolar piyasalarında son durum

Dolar ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Yatırımcılar dolar kaç TL? dolar yükseldi mi? dolar kuru ne kadar? euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Dolar kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

Dolar rekor kırdı! Dolar/TL kuru ne kadar? Dolar kaç TL oldu? Son dakika dolar kuru bilgisi piyasalarda son durum

Dolar haftanın son işlem gününe yükselişle başladı. Yatırımcılar dolar kaç TL? dolar yükseldi mi? dolar kuru ne kadar? euro ne kadar? sorularının cevaplarını arıyor. Peki Dolar/TL güne nasıl başladı? Dolar kaç liradan işlem görüyor? 1 dolar ne kadar? Dolar/TL son dakika piyasalarda son durum haberimizde..

Enflasyon verileri açıklandı! Altın rekora koşuyor

ABD'deki enflasyon verilerinin açıklanmasının ardından dolar ve altın fiyatları yükselişe geçti.

Bomba dolar yorumu! Hatice Kolçak: Dolar yıl sonunda 22'yi görebilir!

Dolar fiyatı 17'leri geçince dolar ne kadar yükselir, dolar ne kadar olacak gibi soruların cevapları araştırılıyor. Ekonomist Hatice Kolçak dolar yorumu ile dikkatleri çekti. 2022 sonunda doların 22 lirayı geçebileceğini belirten Kolçak bunun 25 liraları da bulabileceğini söyledi.

İslam Memiş dolar için rakam verdi! Dolar bu rakamların altına düşebilir

Altın ve dolar fiyatı için son dakika değişiklikler bugün de gündemde. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, dolar fiyatı için rakam verdi. İşte altın ve dolarda son durum...