Etiketler

EYT'lilere müjde! Bayram ikramiyesi...

Milyonlarca EYT'li Ramazan Bayramı öncesinde emekli olmanın mutluluğunu yaşıyor. Ramazan Bayramı'nda EYT'liler bayram ikramiyesi alacak mı? İşte detaylar haberimizde...

Asgari ücret, emekli ve memur maaşı ile bayram ikramiyesine ek zam geliyor! Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar?

Milyonlarca çalışan ve emekliye müjdeli haber geldi. Kulislerde konuşan iddiaya göre 14 Mayıs'ta yapılacak seçim öncesi asgari ücrete, emekli ve memur maaşlarına, bayram ikramiyelerine ek zam geliyor. Peki emekli maaşlarına ne kadar ek zam gelecek? Emekli bayram ikramiyeleri ne kadar olacak? İşte kulislerde konuşulan yeni asgari ücret, emekli e memur maaşı zam oranları...

AKP'den bayram ikramiyesi açıklaması! İkramiyeler ne kadar olacak?

AK Parti milletvekili Hüseyin Yayman, bayram ikramiyeleri hakkında bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram ikramiyesi açıklaması! Emeklilerin bayram ikramiyesi ne kadar olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram ikramiyelerine zam bekleyen emeklilere kötü haberi verdi. Erdoğan, "Çalışma Bakanı'nın dediği gibi bin 100 lira ödenecek" dedi.

Sevindirici haber geldi! 2022 Bayram ikramiyesinin tarihi ve miktarı açıklandı

Milyonlarca emekli, şehit yakını, gazi, dul ve yetimler, iş göremezlik geliri alanların beklediği bayram ikramiyelerinin tutarı ve tarihi netleşti.

Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar verilecek?

Emeklilerin gözü kulağı bayram ikramiyelerine yapılacak zamda. Yapılacak zamla ilgili ise yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Verilecek bayram ikramiyesi sadece emekliye değil, dul, yetim ve malullük aylığı alanlara da ödenecek.

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu ve ne zaman ödenecek?

Emekli bayram ikramiyesi Ramazan Ayı'na bir ay kala emekliler tarafından heyecanla bekleniyor. Peki, 2022 emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu, ne zaman ödenecek?