Etiketler

Bakan Ersoy Hatay ve Antakya'daki hedefi açıkladı! 'Yeni bir hikaye...'

İki büyük Kahramanmaraş depremi sonrası en çok hasar alan illerden bir tanesi de Hatay olmuştu. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Afet Kazı Başkanlığı’nın hayata geçtiğini belirterek, 'Amacımız Hatay ve Antakya’da öncelikli olarak kültür, sanat ve turizmin ön planda olduğu yeni bir hikaye oluşturmak.' dedi.

Kız Kulesi yenilendi! Bakan Ersoy duyurdu işte Kız Kulesi'nin açılış tarihi

Kız Kulesi’nin restorasyon çalışmalarında sona yaklaşıldı. Tarihi yapı çalışmalar tamamlandığında müze olacak. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kız Kulesi'nin açılış tarihini de açıkladı.

Kültür ve Turizm Bakanı hakkında çarpıcı iddia! Gözünü sit alanına dikti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 5 yıldızlı otel yapabilmek için sit alanına gözünü dikti. Bakan Ersoy’un hazineden 25 bin metrekarelik alanın tahsisi için bakanlığa başvuruda bulunduğu ortaya çıktı.

Bakan Ersoy “İlk defa” diyerek duyurdu…

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Ersoy, turizmde hedefin 28 milyon turist, 22 milyar dolar gelir olarak revize edildiğini duyurdu.

Bakan Ersoy açıkladı: Müzik yasağı kaldırılacak mı?

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, saat 24.00’ten itibaren uygulanan müzik yasağı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, kabinenin tekrar karar alacağını bildirdi. 

Bakan Ersoy’dan ‘Müzik yasağı’ açıklaması

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı müzik yasağına ilişkin yeni bir açıklama yaptı.