Etiketler

Meteoroloji uyardı! Sağanak yağış geliyor

Meteoroloji 2 Aralık hava durumu raporunu yayımladı. Yeni rapora göre yurt genelinde sağanak yağış ve Doğu Anadolu bölgesinde ve İç Anadolu'nun yüksek kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor. İstanbul için ise aralıklı sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den önemli uyarı! Bu 25 il dikkat...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, güncel hava durumu tahminini açıkladı. Ankara ve İzmir dahil 25 il için sağanak ve kuvvetli yağış uyarısında bulunan Meteoroloji, İstanbul'da ise sel uyarısı yaptı. İşte il il güncel hava durumu tahminleri...

Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporunu yayınladı. Son değerlendirmelere göre yurdun büyük bölümünün aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji il il uyardı! Çok kuvvetli sağanak yağış bekleniyor

Meteoroloji 28 Kasım Pazartesi gününe ilişkin son hava durumu tahminlerini paylaştı. Tahminlere göre, çok kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. İşte il il hava durumu...

Meteoroloji'den kar ve sağanak uyarısı

Meteoroloji'nin yayımladığı hava durumu raporuna göre, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar görülürken Güney Ege kıyılarında sağanak yağmur bekleniyor. Sağanak yağmur ve kar yağışlarının hafta içi yurt geneline yayılması bekleniyor.

Meteoroloji'den çok sayıda il için sarı ve turuncu kodlu uyarı

Meteoroloji'nin son hava durumu raporuna göre ülke genelinde sağanak yağmur etkili olacak. Yağışların Akdeniz kıyıları ile Bolu, Zonguldak, Tunceli, Bingöl, Adıyaman, Şanlıurfa ve Diyarbakır çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji ayrıca İzmir, Muğla, Balıkesir, Aydın ve Çanakkale'ye turuncu, Antalya ve Manisa'ya ise sarı kodlu uyarıda bulundu.

Meteoroloji’den güncel hava durumu açıklaması: 21 ile sağanak geliyor

Meteoroloji güncel hava durumu raporunu paylaştı. Buna göre 21 ilde sağanak bekleniyor. Yağışların Akdeniz kıyıları ile Kütahya, Uşak, Bolu, Düzce, Zonguldak, Adıyaman, Şanlıurfa, Ankara, Burdur, Isparta, İzmir, Balıkesir ve Bursa'da kuvvetli olmasının beklendiği duyuruldu. Antalya’nın doğu kıyı ilçelerinde yer yer çok kuvvetli ve şiddetli yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den 7 kent için "sarı" ve "turuncu" alarm!

Meteoroloji'den yapılan açıklamada; Antalya ve Manisa için "sarı", Balıkesir, İzmir, Muğla, Aydın, Çanakkale içinse "turuncu" alarm verildi. 7 kentte kuvvetli sağanak ve fırtınaya karşı dikkatli olunması uyarısında bulunuldu. Bugün 4 bölgemizde sağanak yağış beklendiği belirtilirken;. 5.9 Gölyaka depremiyle sarsılan Düzce'de, sıcaklık 20 derece olacak. Parçalı bulutlu gece saatlerinden sonra ise kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Bolu'da ise sıcaklık 15 ve kuvvetli sağanak yağışlı.

20 dakikada hayatı felç etti! Sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı... İstanbul'u da lodos vurdu

Türkiye'nin bazı bölgelerinde meydana gelen aşırı yağışlar vatandaşları olumsuz etkiledi. Aydın’da 20 dakika süren sağanak 6 ilçede hayatı felç etti. Alt geçitte otomobiliyle mahsur kalan bir şahsın imdadına itfaiye yetişti. Kuşadası'nda da benzer manzaralar yaşandı. Muğla'nın Bodrum ilçesi de etkili olan kuvvetli sağanak nedeniyle olumsuz etkilendi. Öte yandan İstanbul'un bazı bölgelerinde de lodos vatandaşlara zor anlar yaşattı.

Meteoroloji'den okulları tatil ettiren uyarı! 17 il listede

Meteorolojinin günler öncesinden yaptığı uyarılar tuttu. 17 il için şiddetli lodos uyarısı yapıldı. Özellikle yurdun batısında önce lodos sert esecek sonra şiddetli yağışlar başlayacak. Meteoroloji bugün 17 il için sarı ve turuncu kodlu uyarıda bulundu. İşte son dakika hava durumu haberinin detayları...

Meteoroloji'den İstanbul dahil 9 kente sarı ve turuncu uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 18 Kasım 2022 hava durumu raporunda "turuncu" ve "sarı" kod uyarısında bulundu. İstanbul ve İzmir'in de aralarında olduğu 9 kentte kuvvetli yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den 57 il için sağanak ve karla karışık yağmur uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı 16 Kasım hava durumu raporuna göre 11 ile sarı kodlu uyarı yapıldı. Yarın ve sonrası 5 gün için 57 ilde sağanak ve karla karışık yağmur bekleniyor.

Meteoroloji'den son dakika sağanak yağış uyarısı! İl il hava durumu...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini paylaştı. Batı bölgelerde hava sıcaklığı düşerken, bazı illerde de yağmur etkili olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre pazartesi günü Sinop çevreleri ile Kastamonu'nun kıyı kesimlerinde yağmur ve sağanak görülecek. Hava sıcaklığında ise önemli bir değişiklik olmayacağı, genellikle mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. İşte il il 14 Kasım hava durumu…

Meteoroloji'den sağanak uyarısı! 4 il için saat verildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 13 Kasım Pazar gününe ilişkin hava durumu raporunu yayımladı. 4 il için ise saat verilerek sağanak yağış etkili olacağı belirtildi.

Meteoroloji uyardı! Karla karışık yağmur geliyor

Meteoroloji 10 Kasım hava durumu raporunu yayımladı. Yeni rapora göre yurdun doğu ve güneydoğusunda sağanak yağış ve yer yer karla karışık yağmur tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den 34 il için sağanak yağmur ve kar uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, son hava durumu tahminlerini paylaştı. Tahminlere göre 34 ilde sağanak yağış ve yüksek kesimlerde kar bekleniyor. 9 il için sis ve pus uyarısı yapıldı.

Meteoroloji'den uyardı! Sıcaklıklar düşüyor sağanak yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yeni haftaya ilişkin son hava durumu tahminlerini açıkladı. Tahminlere göre yurdun belli bölgelerinde kuvvetli sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Hava sıcaklıkları Marmara, Akdeniz ile iç kesimlerde 4 ila 8 derece düşecek.

Meteoroloji'den peş peşe uyarılar: Kar, sağanak, sis

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 5 Kasım hava durumu raporuna göre sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde pus ve yer yer sis bekleniyor. Meteoroloji, ulaşımda aksamalar ve görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle kaza riskine karşı uyarıda bulundu.

Meteoroloji'den birçok il için sağanak ve kar yağışı uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava durumu tahmin raporunu paylaştı. Osmaniye, Ordu, Artvin ve Ardahan çevreleri için sağanak uyarısı yapılırken, Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ile Ardahan'ın yüksek kesimleri karla karışık yağmur bekleniyor.

Meteoroloji il il açıkladı! Kar yağışı ve sağanak geliyor!

Meteoroloji bazı illerimiz için sağanak ve kar yağışı uyarısı yaptı. Orta ve Doğu Karadeniz'de sağanak yağmur, Rize ve Artvin'in yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışı bekleniyor.

Bu illerde yaşayanlar dikkat! Meteoroloji toz taşınımı için saat verdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu tahminlerini yayımladı. Son tahminlere göre Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da toz taşınımı bekleniyor.

Meteoroloji'den önemli uyarı! Kuvvetli rüzgara dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün için kuvvetli rüzgâr uyarısı yaptı.

Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5 günlük hava tahmin raporunu paylaştı. Tahminlere göre, yurt genelinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor. Bazı illerin yüksek kesimlerinde ise yağış ve kar bekleniyor.

Meteoroloji'den yağmur ve kar uyarısı

Kasım ayının yaklaşması ile birlikte kış yüzünü iyice göstermeye başladı. Meteoroloji hava tahmin raporunu açıkladı. Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre yağmur ve kar geliyor.

Meteoroloji'den uyarı! Karla karışık yağmur geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava durumu tahmin raporunu paylaştı.

Meteoroloji uyardı! İl il 22 Ekim hava durumu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini paylaştı. Buna göre yurdun doğu kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Doğu Anadolu’nun güneydoğusunun yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların; sabah saatlerinde Batman'ın doğu ilçeleri ile Siirt çevrelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

Meteoroloji'den önemli uyarı! Dikkat fırtına geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporunu yayımladı. Yayımlanan raporda, Perşembe günü öğle saatlerinden itibaren Samsun’un doğusu, Ordu, Giresun, Trabzon ve Artvin’de kuvvetli, Rize ile Artvin’in kuzey ilçelerinde yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış beklendiği kaydedildi.

Meteoroloji'den kritik uyarı! O iller dikkat şiddetli fırtına geliyor...

Meteoroloji'den yapılan güncel hava durumu tahminlerine göre, Marmara ve Ege'de sağanak yağış ile fırtına etkisini gösterecek. İşte il il hava durumu tahminleri...

Meteoroloji'den önemli uyarı! Hafta sonuna dikkat fırtına geliyor

Meteoroloji'den yapılan güncel hava durumu tahminlerine göre, yarından (Cumartesi) itibaren sağanak yağış etkisini gösterecek. Hafta boyu sürmesi beklenen sağanak yağışla ilgili yetkililerden de uyarı geldi. İşte il il hava durumu tahminleri...

Meteoroloji'den Ankara, İstanbul ve birçok ilde sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) Ankara, İstanbul'un Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya, Bilecik ve Bursa çevreleri için yağış uyarısı yaptı.