Etiketler

Bakan Süleyman Soylu son durumu açıkladı! Sel felaketinde can kaybı sayısı yükseldi

Şanlıurfa ile Adıyaman depremlerden sonra sel felaketi ile sarsıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yaşanan sel felaketi hakkında son dakika açıklamalar yaptı. Soylu sel felaketinde can kaybı sayısını açıkladı.

Pınar Deniz isyan etti: Biz neden o gecenin ortağı olduk

Oyuncu Pınar Deniz, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin ardından depremzedeler için toplanan bağışların nereye gittiğini sordu. Deniz, sosyal medya hesabından "Biz neden o gecenin ortağı olduk? Bıktım artık gerçekten..." ifadelerini kullandı.

Hadise isyan etti: Yeter artık diye bağırmak istiyorum!

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan selde can kayıpları yaşandı. Şarkıcı Hadise de ortaya çıkan görüntülere sosyal medya hesabından tepki vererek 'Yeter artık diye bağırmak istiyorum!' dedi.

Meral Akşener'den Mansur Yavaş'a destek mesajı

Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan sel felaketine müdahale etmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgeye ekip gönderilmesi üzerine İYİ Parti lideri Meral Akşener sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımlayarak 'Artık bu kötülüğün sonuna geliyoruz. Hiç merak etmeyin; Milletimizle birlikte tarih yazacağız!' dedi.

Mehmetçik selde mahsur kalanları seyyar köprüyle kurtardı!

Şanlıurfa meydana gelen sel nedeniyle evlerinde mahsur kalanlar, bölgede görevli askerler tarafından kurulan seyyar köprüyle tahliye edildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi sel felaketine yardım gönderiyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Şanlıurfa ve Adıyaman’da meydana gelen sel ve su baskınlarına müdahale etmek için harekete geçti. ABB Başkanı Mansur Yavaş, 'Şanlıurfa ve Adıyaman'da yaşanan sel felaketine müdahale etmek için 4 su altı arama-kurtarma dalgıcı, 6 araç, 23 personel, 24 motopomp ve 8 jeneratörle yola çıktık. Allah yardımcımız olsun, en kısa sürede orada olacağız' dedi.

İçinde 3 çocuğun bulunduğu konteynerin sürüklenme anı kamerada

Şanlıurfa ve Adıyaman'ı sel felaketi vurdu. Adıyaman’ın Tut ilçesinde kayıp 3 çocuğun içinde bulunduğu konteynerin sürüklendiği anlar amatör kamera tarafından kaydedildi.

Şanlıurfa ve Adıyaman'dan acı haberler! 10 kişi hayatını kaybetti

Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği şehirlerden olan Şanlıurfa ve Adıyaman'da sel felaketi yaşanıyor. Şanlıurfa'da 9, Adıyaman'a 1 kişi hayatını kaybederken, kayıplar için arama çalışmaları da devam ediyor. İşte Kahramanmaraş ve Adıyaman'da son durum..

Bakan Süleyman Soylu'dan flaş açıklama! Adıyaman ve Şanlıurfa'da sel felaketinde 10 kişi kayıp

Depremden sonra sel felaketinin vurduğu Adıyaman'dan acı haberler gelmeye devam ediyor. Adıyaman'ın Tut ilçesinde incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ilçede 1 kişinin hayatını kaybettiğini, 3 kişinin kaybolduğunu söyledi.

Sağanak yağış Adıyaman'da can aldı! Konteyner sele kapıldı

Adıyaman son dakika haberi... Vali Hatipoğlu, sağanağın etkili olduğu Adıyaman'ın Tut ilçesinde bir bahçedeki konteynerin suya kapılması sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiğini, 4 kişinin kaybolduğunu açıkladı.