Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasında geçen görüşme gündemde yer almaya devam ediyor. 8 yılın ardından ilk kez AK Parti ve CHP liderlerinin görüşmesi olarak nitelendirilen görüşme sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Özgür Özel'e yönelik iade-i ziyaret gerçekleştireceği açıklanmıştı.

Siyasi iklimin yumuşaması adına yapıldığı söylenen görüşme hakkında Gazeteci Uğur Dündar katıldı canlı yayında konuştu. Dündar iki liderin görüşmesi hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

Dündar görüşmeyi şöyle yorumladı:

CUMHURBAŞKANI OYUN KURUYOR

"Sayın Cumhurbaşkanı kabul edelim usta bir siyasetçi. Özellikle birebir konuşmalarda çok ikna edici, empati gücü yüksek. Şimdi yeni bir oyun kuruyor. Bu oyundaki temel hedef Ekrem İmamoğlu ile Mansur Yavaş'ı etkisizleştirmek ve Özgür Özel'i genel başkan olarak muhatap almak, ön plana çıkarmak ve mümkün olursa ayaklarını yerden kesmek.

Adnan Oktar davasında ara karar açıklandı! Adnan Oktar davasında ara karar açıklandı!

Bu süreç içerisinde Mehmet Şimşek ekonomiyi belli bir rayına koyabilirse, Sayın Erdoğan oyun kazanmış olacak. Bu oyunu kazandığını düşündüğü andan itibaren tekrar Cumhurbaşkanı seçilebilmenin tüm yollarını arayarak gerekirse Özgür Özel'i uçurumun başına getirerek (Bunu siyaseten söylüyorum) tak diye oradan atmak."

Editör: Amine Ebrar