CHP'nin yeniden aday gösterdiği Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye meclis toplantısında Zafer Partisi Bolu Belediye başkan adayı ve meclis üyesi İlkay Bayrak ile bir tartışma yaşadı. Özcan, tartışma esnasında Zabıta Müdürü Hakan Yılmaz’dan meclis üyesini dışarı çıkarmasını istedi.

Yılmaz'ın tüm çabalarına rağmen İlkay Bayrak’ın dışarı çıkmamasının ardından Özcan, Zabıta Müdürü Hakan Yılmaz’ı, vazifesini yerine getirmediği gerekçesiyle görevden aldığını bildirdi.

KAMERALAR ÖNÜNDE GÖREVDEN ALDI

Özcan, olaydan sonra AK Parti ve CHP’li meclis üyelerinin yanına gelerek olayı anlattığını açıkladı. Yapılan istişare neticesinde AK Parti ve CHP’li meclis üyelerinin kendisine Yılmaz’ın elinden geldiğini aktardıklarını söyledi. Daha sonra kendisinin de görüntüleri izlediğinde ve huzursuz olduğunu belirti.

Bedensel engelli Mazlum, TIR çarpması sonucu hayatını kaybetti Bedensel engelli Mazlum, TIR çarpması sonucu hayatını kaybetti

“SANA KARŞI HAKSIZLIK YAPMIŞIZ”

Yılmaz’a “Sana karşı bilmeden ve istemeden bir haksızlık yapmışız. Bundan dolayı senden helallik istiyorum” diyen Özcan, Yılmaz’ın görevine aynı şekilde devam edeceğini açıklarken, kendisinden ve ailesinden helallik istedi. Özcan, “Biz tek adam değiliz. Hata yaptığımızda telafi etmeyi de biliriz" diye konuştu.

Tanju Özcan, Zafer Partisi adayı ile tartıştı: Zabıta Müdürü kameralar önünde işten kovuldu! Tanju Özcan, Zafer Partisi adayı ile tartıştı: Zabıta Müdürü kameralar önünde işten kovuldu!

Editör: Nigar Topcu