Trendyol Süper Ligi ekiplerinden Galatasaray Spor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ederken iki yeni transfer haberini resmi olarak duyurdu.

Sarı-Kırmızılılar, Carlos Vinicius'u kiralık olarak ve Serge Aurier'i de sezon sonuna kadar kadrosuna dahil ettiklerini açıkladı.

Galatasaray, Vinicius'u şu şekilde duyurdu:

Süper Lig yeniden beIN SPORTS’ta! Süper Lig yeniden beIN SPORTS’ta!

"Profesyonel futbolcu Carlos Vinicius Alves Morais ve kulübü Fulham Football Club Limited ile oyuncunun 2023-2024 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 600 bin euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Futbolcuya ise 2023-2024 sezonu için net 600 bin euro sezonluk ücret ödenecektir"

Sarı-Kırmızılılar, Aurier'i ise şu şekilde paylaştı:

"Profesyonel futbolcu Serge Alain Stephane Aurier ve kulübü Nottingham Forest Football Club Limited ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 100 bin euro transfer bedeli ödenecektir. Futbolcu ile 2023/2024 sezonu sonuna kadar sözleşme imzalanmıştır. Buna göre, futbolcumuza 2023/2024 sezonu için net 600 bin euro garanti ücret ile net 150 bin euro imza ücreti ödenecektir"

Editör: Amine Ebrar