Etiketler

Komiser yardımcısının çantasından çıkanlar hayrete düşürdü

Hatay’da yol kontrolünde, Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı H.G. ve bir bekçinin bulunduğu aracı durduran polis ekipleri, araçtaki çantada ziynet eşyaları, döviz, elektronik cihazlar ele geçirdi. Gözaltına alınan H.G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, olayla ilgili bilgisinin olmadığı belirtilen bekçi ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Uğur Aslan: Cenazelerimizin üzerinde tepinmeyin artık!

Hatay'da depremde yakınlarını kaybeden oyuncu Uğur Aslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kira artışına ve yağmalamaya isyan etti.

Deprem bölgelerinde 124 kişi yağma ve hırsızlıktan tutuklandı

Türkiye'yi yasa boğan 7.6 ve 7.7 şiddetindeki art arda Kahramanmaraş depremleri sonrası birçok bina yıkıldı ve birçok vatandaşımızı kaybettik. Bunun üzerine tüm vatandaşlar birlik olup depremzedelere destek göndermeye çalışırken yağmacı ve hırsız haberleri pes dedirtiyor.

Bakan Bekir Bozdağ'dan yağmalama olayı ile ilgili açıklama! 57 kişi tutuklandı

Son dakika deprem haberleri.. Kahramanmaraş depreminden sonra yaşanan yağmalama olayları gündem yaratmıştı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan konuyla ilgili beklenen açıklamalar geldi.

Ali Koç: 'Tırlarımız yağmalanmadı'

Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem felaketinin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü bölgeye yardım tırları gönderdi. Gönderilen tırların yağmalanması ile çıkan haberler üzerine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulundu. Koç, "Bizzat tırlarımızın yağmalanmadığından yüzde yüz eminiz." dedi.

Skandal olaylar devam ediyor! Yardım tırını yağmalamaya çalıştılar...

Türkiye'yi yasa boğan 7,7'lik Kahramanmaraş merkezli deprem 10 ilde yoğun hasara neden oldu. Deprem sonrasında  bölgeye tüm Türkiye'den yardım gelmeye başladı. Gelen tırları yağmalamaya çalışan fırsatçılara kolluk kuvvetlerimiz izin vermiyor.

Ümit Özdağ'ın “yağma” iddiasını kendi partisi yalanladı!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın "Suriyeliler Samandağ'da yağma yapıyor" iddiasını kendi partisinden amandağ Zafer Partisi İlçe Başkanı Suphi Yıldız yalanladı. Yıldız, "Çok fazla bilgi karmaşası oluyor. Samandağ'da Suriyeliler ellerinde bıçakla yağmalama yapmıyor arkadaşlar" dedi.

Ümit Özdağ Erdoğan'ı etiketleyerek paylaştı: Yağmacılara karşı vur emri verilmeli!

Kahramanmaraş depremi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Artlar devam ederken insanlar evlerine gitmek istemiyor. Bu durumu fırsat bilenler evleri yağmalamaya başladı. Bu durum ile ilgili Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ sosyal medya hesabından Erdoğan'ı etiketleyerek bir paylaşım yaptı.