Etiketler

Komiser yardımcısının çantasından çıkanlar hayrete düşürdü

Hatay’da yol kontrolünde, Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı H.G. ve bir bekçinin bulunduğu aracı durduran polis ekipleri, araçtaki çantada ziynet eşyaları, döviz, elektronik cihazlar ele geçirdi. Gözaltına alınan H.G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, olayla ilgili bilgisinin olmadığı belirtilen bekçi ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Tuba Ünsal'dan Taha Duymaz paylaşımı: 'Keşke...'

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremden etkilenen 10 ilden biri olan Hatay'da enkaz altında kalan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'ın cansız bedenine ulaşılmıştı. Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından Duymaz'ın ölüm haberinin ardından duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

Macar ekip 1,5 yaşındaki bebeği enkazdan kurtardı

Hatay'da arama kurtarma çalışmalarına katılan Macar ekip, 1,5 yaşındaki bebeği enkazdan kurtardı.Macar ekibin bebeği enkazdan çıkarması ile birlikte bebeğin sesinin duyulması ekibi sevince boğdu.

Hatay'da 62 saat sonra gelen mucize!

Hatay'da, Konya Büyükşehir Belediyesi arama kurtarma ekipleri, UMKE ve askeri birlikler, depremden 62 saat sonra 6 yaşındaki Fatma Açıkgöz'ü enkazdan sağ çıkardı.

Düzce'de tekstil işçileri gönüllü mesai yaparak depremzedelere battaniye dikiyor

Kahramanmaraş'ta yaşanan ve 10 ili etkileyen 2 büyük depremin ardından Düzce'nin Gölyaka ilçesinde bir tekstil firmasında çalışan işçiler gönüllü mesai yaparak 6 bin 500 battaniye dikti.

Hatay'da 42 saat sonra enkazdan çıkarılan Haticenur'un ilk isteği bakın ne oldu

Son dakika deprem haberleri.. Kahramanmaraş depreminin üzerinden neredeyse 2 gün olmasına rağmen ümitler tükenmedi. Hatay'da depremde yıkılan Sanayi Mahallesi 600 Evler Sitesi'nden 42 saat sonra canlı bir kişi daha çıkartıldı.

28 saat sonra enkazdan çıkarılan Arda'dan askere duygulandıran sözler!

Kahramanmaraş merkezli Türkiye'yi sarsan büyük depremin ardından arama kurtarma çalışmaları AFAD'ın önderliğinde devam ediyor. Dakikalarla yarışılan çalışmalarda yine bir can kurtarıldı. Hatay'da enkaz altından 28 saat sonra kurtarılan Arda Bulut isimli çocuk askerlerle sohbet etti. Hastaneye sevk edilirken Arda Bulut kendisini kurtaran askere, 'Ben seni bir yerden tanıyorum' sözleriyle herkesi duygulandırdı.