Yaptığı film ve gösterilerle adından sıkça söz ettiren Cem Yılmaz, sosyal medyadan yeni filmini duyurdu. GORA 4 GORA'nın 20 yıl sonra izleyici ile buluşacağını söyleyen Cem Yılmaz izleyicileri heyecanlandırdı.

Türk sinema tarihinde iz bırakan filmlerden olan Cem Yılmaz imzalı G.O.R.A uzun yıllar sonra kült bir filme dönüştü. 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A filminden sonra A.R.O.G filmini yapan Cem Yılmaz ardından Ariv V 216 filmiyle devam etmişti. 

GİŞE REKORLARI KIRMIŞTI!

Senaryosunu komedyen Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı G.O.R.A. filminin kadrosunu usta oyuncular oluşturuyordu. Cem Yılmaz G.O.R.A ile gişeleri yerle bir etti. 2004 yılında vizyona giren G.O.R.A. filmi o kadar seyirciye ulaştı ki 2008 yılında başrol Arif Işık’ın bu sefer günümüzden tam 1 milyon yıl öncesine gittiği A.R.O.G. filmi yapıldı.


20 YIL SONRA GELEN LEZZET!

Cem Yılmaz, gişe rekorları kıran GORA filmi için hayranlarına müjdeyi verdi. Ünlü komedyen, GORA 4'ün Netflix'te yayınlanacağını duyurdu.

Senaryosunu Cem Yılmaz'ın yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği G.O.R.A filminin yeni serisi geliyor.

Tahliye olan Sıla Doğu ''Dilan'' diye bağırarak ağladı Tahliye olan Sıla Doğu ''Dilan'' diye bağırarak ağladı

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Cem Yılmaz, "Üzgünüm,daha fazla bekleyemem ???? @netflixturkiye 20 yıl sonra gelen lezzet!" diyerek müjdeli haberi hayranlarına duyurdu.

Üzgünüm,daha fazla bekleyemem ????@netflixturkiye 20 yıl sonra gelen lezzet !

Editör: Gülşah Yıldız