Erkekleri Koruma Derneği Başkanı Bahri İnceler verdiği röportajda kadınlar hakkında olay sözler sarfetti. 'Kadınlar erkeklerden daha fazla aldatıyor' diyen İnceler kadınların sinsi ve şeytani olduğunu söyledi.

Bahri İnceler bunun sebebinin 6284 yasası olduğunu söyledi. Yasa için mücadele edilmesi gerektiğini söyleyen Bahri İnceler ''Bizim erkekler saftirik. Kadınlar aldatıyor, uzaklaştırma aldırıyor üstüne adamın parasını alıyor evini alıyor, sevgilisiyle adamın evinde yaşıyor ve çocuğunu da düşman ediyor'' ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum! Bülent Ersoy’dan şok eden açıklama: Kendisini o cünup haliyle kapıya koydum!

Bahri İnceler kimdir?

Bahri İnceler, Türk sosyal hizmet uzmanı ve aktivisttir. Türkiye'deki erkekleri ve erkek çocuklarını koruma konusunda çalışmalar yapan Erkekleri Koruma Derneği'nin başkanıdır. Erkeklerin cinsel şiddet, tecavüz ve diğer saldırılara maruz kalabileceğini ve bunların da ciddiye alınması gerektiğini savunmaktadır. Aynı zamanda kadına yönelik şiddet konusunda da duyarlılık göstermektedir. Bahri İnceler, erkeklerin toplumdaki rolleri ve cinsiyet eşitliği konularında da çalışmalar yapmaktadır.

Editör: Aliye Tulum