AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen ve sosyal medyada ''troll'' olarak tanınan Furkan Bölükbaşı, geçtiğimiz günlerde koruma talebinde bulunmuştu. Bölükbaşı sosyal medya hesabından koruma talebiyle ilgili olarak aranarak detaylı olarak bilgilendirildiğini paylaştı. Furkan Bölükbaşı'nın paylaşımı gündem yarattı. 

Ülkemizde hergün kadın cinayetleri, çocuk istismarları yaşanırken Furkan Bölükbaşı'na koruma sağlanması büyük tepkilere neden oldu. Halkın ödediği vergilerle kadın ve çocuklar yerine trollerin korunması tartışmaları da beraberinde getirdi. 

Bölükbaşı x hesabından yaptığı açıklamada ''Koruma talebimle alakalı olarak aranarak detaylı olarak bilgilendirildim. Başta İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya, İstanbul Valimiz Davut Gül, İstanbul Emniyet Müdürümüz Zafer Aktaş ve İl Koruma Şube Müdürümüz Kenan Akgöllü’ye nezaket ve ilgi alakaları için teşekkür ederim'' ifadelerini kullandı. Sosyal medya kullanıcıları Furkan Bölükbaşı'nın paylaşıma büyük tepki gösterdi. 

Ekran Görüntüsü 2024 05 20 224235

İşte AK Parti'nin trolü Furkan Bölükbaşı hakkında yapılan yorumlardan bazıları;

Ak Parti'nin Trolü Furkan Bölükbaşı2

Bakan Hakan Fidan'dan dünyaya uyarı! "Köprüden önceki son çıkış olabilir" Bakan Hakan Fidan'dan dünyaya uyarı! "Köprüden önceki son çıkış olabilir"

Ak Parti'nin Trolü Furkan Bölükbaşı3

Ak Parti'nin Trolü Furkan Bölükbaşı

Editör: Aliye Tulum