Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, parti MYK toplantısının ardından gündem ve yerel seçimlerle ilgili konuştu.

28 zincir markette kırmızı et fiyatları sabitlendi! 28 zincir markette kırmızı et fiyatları sabitlendi!

Toplantının açılışında, 6 Şubat depreminde yaşamını yitiren vatandaşları anarak konuşmasına başlayan Kılıç, "Bugün, taze ve hala acıyan yaralarla dolu bir yıl öncesinin yankısıyla karşı karşıyayız. Hayatını kaybeden 53 bin 537 vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Ailelerine sabır ve metanet temenni ediyoruz" ifadelerinde bulundu.

Siyaset 24 Saatlik Bir İşte Değildir

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kılıç, Yeniden Refah Partisi'nin İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan para aldığı iddiasını sorulması üzerine, "Karşılığında para alınmasını düşünmek bile abes ve iştigaldir. 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri sürecinde kurulmuş olan iyi ilişkiler ve dostluk ilişkileri var. Gönülden kurulan köprüler var. Hiç kimsenin bu köprüleri yıkmaya hakkı yoktur. Siyaset bir günlük bir iştigal değildir. Siyaset 24 saatlik bir işte değildir. Siyaset uzun soluklu bir yarış, uzun soluklu bir mücadeledir. Bugün bu iddia ve iftiralarıyla gündeme gelenler, yarın insanlarımızın yüzüne bakabilme yetisini yitirirler. Tiksinti verici bu gibi iddialar karşısında yasal haklarımızı kullanacağımızı yargı yoluna gideceğimizi ifade ve beyan ediyoruz. Her kim bu tür konularla ilgili iddiası var ise belgelendirmeli ve ilgili mercilere intikal ettirmelidir. Aksi takdirde basit iftiralar, dedikodular ve söylentilerden ibaret kalacaktır. Bunu hak etmiyoruz." dedi.
 

Editör: Şevval Başçakır