Dizi severlerin merakla beklediği Yaban Çiçekleri dizisinin ilk bölüm tarihi belli oldu. Yaban Çiçekleri konusu ve kadrosu ise merak konusu oldu. Yaban Çiçekleri ilk bölüm ne zaman?  Yaban Çiçekleri oyuncuları arasında kimler var?

Yeni dizi Yaban Çiçekleri 25 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00'de ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

Fatih Portakal: 'Meral Akşener'in psikolojisi bozuk, dövebilir de...' Fatih Portakal: 'Meral Akşener'in psikolojisi bozuk, dövebilir de...'

YABAN ÇİÇEKLERİ KONUSU
Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği dizinin başrollerini Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora paylaşıyor. Acı bir kaybın yıllar sonra bir araya getirdiği Kılıç (Akın Akınözü) ve Ela'nın (Aslıhan Malbora) yeniden kendilerinden saklanan gerçeklere, aileleri arasındaki engellere rağmen aşklarına sahip çıkma mücadelesini anlatıyor. Beklenmedik bir olayla yolları tekrar kesişen eski aşıklar Kılıç ve Ela, tüm yaşananların gölgesinde temiz bir sayfa açabilecek mi? Birbirlerine olan aşkları, aralarındaki engelleri aşmaya yetebilecek mi?

Yaban Çiçekleri Ne Zaman Başlayacak

YABAN ÇİÇEKLERİ OYUNCULARI
Oyuncu kadrosunda; Akın Akınözü, Aslıhan Malbora, Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi birbirinden değerli isimleri buluşturan Yaban Çiçekleri'nin yönetmen koltuğunda ise Aydın Bulut oturuyor.

Editör: Aliye Tulum