TV100'de canlı yayınlanan "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" programında gazeteciler Şaban Sevinç ve Buket Aydın arasında sert bir tartışma yaşandı. Şaban Sevinç'in "CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez" sözlerine tepki gösteren Buket Aydın, canlı yayını terk etti.

Fatih Portakal'dan emekli maaşı açıklaması! "Alacağınız para üç aşağı beş yukarı belli" Fatih Portakal'dan emekli maaşı açıklaması! "Alacağınız para üç aşağı beş yukarı belli"

Tartışmanın Fitilini Ateşleyen Sözler

Program sırasında Şaban Sevinç'in "CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez" sözleri, Buket Aydın'ın sert tepkisiyle karşılaştı. Aydın, "Ben kredi kartıyla saat almadım. Twitter'da sürekli kredi kartı üzerinden, saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Seni kim böyle yönlendiriyor? Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç." diyerek tepkisini dile getirdi.

Yayını Terk Etti

Buket Aydın, Şaban Sevinç'e yönelik sert eleştirilerine devam ederken, "Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan. Ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç." ifadeleriyle canlı yayını terk etti.

Editör: Nigar Topcu