AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok seçim çalışmaları kapsamında Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Açıklamalarda bulunan Altınok Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef aldı.

Erdal Beşikçioğlu 'belediyeyi borçsuz devraldım' demişti! MHP'li Enver Demirel'den teşekkür Erdal Beşikçioğlu 'belediyeyi borçsuz devraldım' demişti! MHP'li Enver Demirel'den teşekkür

Altınok'un açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

100 TANE SÖZ VERMİŞ 90'INI TUTMAMIŞ

"Çamur, yalan, iftira peşinde gidiyorlar. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Yavaş'ın mumu da 31 Mart'a kadar yanacak. Çünkü 100 tane söz vermiş 90'ını tutmamış. Ankara'nın bir daha yavaşlamaya tahammülü yok. Sahte anketleri, yalanları, iftiraları ters köşe yapacak mıyız?"

'5 YIL DAHA YAVAŞ ÇEKİLİR Mİ'

Şehir içi teleferik sistemini yapan ilk kişinin kendisi olduğunu dile getire Altınok, "Yavaş, yeni teleferik yapmayı bırak var olan teleferiği bile çalıştıramıyor. Söylediği her şeyi yapmamış. Altınok'un özü de bir sözü de bir. Yenimahalle'de Abdülkadir kardeşimize güçlü bir destek verecek misiniz? 5 yıl daha 'Yavaş' çekilir mi? Çekilecek çile mi? Otobüs kuyruklarıyla, ulaşım problemi ile çekilecek gibi mi? 'Yavaş'la sönen Ankara'nın artık sönmeye mecali kalmamıştır"

Editör: Amine Ebrar