Taş Kağıt Makas dizisi ne zaman yayınlanacak diye ileyiciler araştırmaya başladı. MF Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin yakında ekrana gelecek dizisi “Taş, Kağıt, Makas’ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu netleştikten sonra okuma provalarına geçildi.

TAŞ KAĞIT MAKAS KONUSU

“Taş Kağıt Makas” dizisi, yönetmeni Yusuf Pirhasan, senaryo yazarı ise Uğraş Güneş. Taş kağıt Makas konusu ise gecekondu mahallesinde yaşayan Umut’un (Ekin Koç), düzenin gerçek sahiplerine karşı babasının suçsuzluğunu ispatlamak için verdiği adalet savaşını anlatıyor. 

Zeki Demirkubuz ve Nuri Bilge Ceylan arasında polemik büyüdü! Canlı yayındaki tartışma Twitter'a sıçradı Zeki Demirkubuz ve Nuri Bilge Ceylan arasında polemik büyüdü! Canlı yayındaki tartışma Twitter'a sıçradı

Kore yapımı 'Remember: War Of The Son’dan uyarlanan dizide sürpriz bir karakterle setlere geri dönen Ozan Güven'in canlandıracağı karakter şimdiden merak konusu oldu.

OKUMA PROVASINA TAŞ KAĞIT MAKAS OYUNCULARI KATILDI

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip gibi başarılı isimlerin kadroda yer aldığı dizinin okuma provası geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Editör: Hatice Kübra