Suudi Arabistan'da Fenerbahçe ile Galatasaray'ın karşılaşacağı Süper Kupa maçı öncesi İstiklal Marşı, Atatürk sözünün olduğu pankart ve Atatürk tişörtüne izin verilmediği iddiaları ortaya çıkmıştı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal medya hesabından Süper Kupa hakkında açıklamalar yaptı.

Özcan'ın açıklamaları şöyle:

DİNİNİZ İMANINIZ PARA OLMUŞ

Dininiz imanınız para olmuş!!! Para uğruna, Milli Marşımızın okunmamasına ve kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin kullanılmamasına sesinizi bile çıkartamıyorsunuz. Türk Milleti’nin gururu, Arap çöllerinde rencide edilemez. Her iki kulübün başkanlarına çağrıda bulunuyorum; insan içine çıkamazsınız.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN EL KOYMALIDIR

Suudi Arabistan’da yaşanan skandala, Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan el koymalıdır. Anayasamıza göre Cumhurbaşkanı, Türk Milleti’nin birliğini ve bütünlüğünü temsil etmektedir. Sayın Cumhurbaşkanı bugün bu duruma el koymazsa, yarın Türk Milleti’nin ayaklar altına alınan onur ve gururunun hesabını kimseye veremez.

Fenerbahçe ve Galatasaray yöneticileri, Roma döneminde gladyatörleri pazarlayıp, Roma seyircisi önünde para ile savaştıran köle tüccarları gibi düşünmüyorlardır inşallah. İki güzide kulübümüzün de taraftarı, takımlarının gladyatör gibi Arap arenasına atılmasını affetmeyecektir. 

AK Partili milletvekili trafik kazası geçirdi AK Partili milletvekili trafik kazası geçirdi

HAYDİ FB VE GS YÖNETİCİLERİ CESUR OLUN

Mevzu para ise verir Türk milleti bütçesi doğrultusunda..FB, GS taraftarı dışında,taraftarı olduğum Boluspor ve BJK taraftarı da dahil, tüm kulüplerin taraftarları zararınızı telafi eder! Haydi FB ve GS yöneticileri, cesur olun!!

Editör: Amine Ebrar