İlk evliliğini 2000-2003 yılları arasında şarkıcı Ozan Orhon ile yapan eski manken Yeşim Erçetin, 2022 yılında bir süredir birlikte olduğu Fevzi Kardeseci ile Miami'de nikah masasına oturmuştu.Eski manken iş insanı Fevzi Kardeseci ile evlendikten sonra Türkiye'den gitmişti.Erçetin ülkeyi terk ederek Miami'ye yerleşmiş ve burada doğum koçluğu da yapmaya başlamıştı.

6 aylık ilişkilerini nikah ile taçlandıran ikilinin, şahitliklerini Pelin ve Volkan Yetmişnir çifti ile Mert Ersin yapmıştı.

Yeşim Erçetin, ilk evliliğini 2000-2003 yılları arasında şarkıcı Ozan Orhon ile gerçekleştirdi. İkilinin, bu birliktelikten Yağmur Lara adında bir kızı bulunuyor. Erçetin, daha sonra 2010’da Emre Matraş ile nikah masasına oturdu. Masal adında bir kızı bulunan ikili, 2015 yılında boşanmıştı.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin, geçtiğimiz günlerde yüzünün halini paylaşarak eşinden gördüğü şiddeti anlatmıştı. Erçetin “Kafama vurdu, yüzümü cama çarptım. Sebep kumar. Arkadaşımın evine sığındım, boşanma davası açıyorum” demişti.

"CANIM KOCAM GİDİŞİN ÇOK ANİ OLDU"

Erçetin geçtiğimiz gün ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin fotografını paylaşarak ölüm haberini duyurdu. Ani ölümle sarsılan eski manken paylaşımda Şu ifadeleri kullandı:

"Yeminimizi tuttuk iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik canım kocam gidişin çok âni oldu ışıklarda uyu… Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük"

Bazı takipçileri ise "Hani dayak yiyordunuz anlam veremedim" diyerek şaşırttı.

Erçetin'in eşinin duşta ayağı kaydığı ve başının mermer zemin çarptığı iddia edildi. 2. Sayfa'nın haberine göre ünlü isim eşinin cansız bedenini buldu.

Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı Sıla Türkoğlu, alkollüyken direksiyonun başına geçti! Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı Sıla Türkoğlu, alkollüyken direksiyonun başına geçti!

YEŞİM ERÇETİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, EŞİ KİM?

Fevzi Kardeseci ile evli olan Yeşim Erçetin 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 44 yaşında olan ünlü şarkıcının “Aşk İçin” isimli bir albümü bulunuyor. 2006 yılında Boy Farkı, 2009 yılında Ümitsiz Vaka, Banane ve Cicim Ayları parçalarını müzikseverlerin beğenisine sunan Erçetin’in Lara Yağmur Orhon ve Masal adında iki kızı bulunuyor.

Editör: Gülşah Yıldız