Deprem bilimciler birbirine girdi: Naci Görür'den Ahmet Ercan'a yanıt Deprem bilimciler birbirine girdi: Naci Görür'den Ahmet Ercan'a yanıt

Futbol dünyasından tanınmış isimlerin 'yüksek kâr vaadiyle fon' dolandırıcılığı olayı, hala gündemde. Seçil Erzan, İstanbul'da Denizbank'ın Levent şubesinde müdürlük görevini yürütürken, yüksek getiri vadeden güvenilir bir fon olduğunu iddia ederek, aralarında tanınmış futbolcular Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 18 kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırdı.

Mahkemenin duruşmasında olayın detayları gün yüzüne çıktı ve Turan, en fazla zarar gören isimlerden biri olarak dikkat çekti.

İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanık Seçil Erzan'ın, müşteki Arda Turan ile WhatsApp üzerinden yaptığı yazışmalarda yeni detaylar ortaya çıkıyor.

''Allah'ım Sana Geliyorum''

Whatsapp mesajlaşmalarına göre, Arda Turan'ın hacca gittiği zaman Seçil Erzan'ın ödemelerle ilgili bilgi verdiği yer alıyor.

Sanık Erzan'ın "Yarınki ödemen için ben saat 2'de alacağım. Senden ricam bana 3 gibi birini yönlendirirsen teslimat yapayım." şeklindeki mesajına Turan, "Allah'ım sana geliyorum :))" şeklinde yanıtladı.

İşte o mesajlar;

  • Seçil Erzan: "Yarınki ödemen için ben saat 2'de alacağım. Senden ricam bana 3 gibi birini yönlendirirsen teslimat yapayım."
  • Arda Turan: "Allah'ım sana geliyorum :)) "
  • Seçil Erzan: "Sen bir tanesin iyi ki varsın."
  • Arda Turan: "Annene Kabe ile Medine kokusu aldırıyorum. Onları koklat ona."
  • Seçil Erzan: "350 teslim ettim. Kalanı sen gelince."
  • Arda Turan: "100 binle çarp sevap o kadar:) Kabe'deyken verdin ya :)"
Editör: Şevval Başçakır