Cumhubaşkanı Erdoğan'dan kritik atamalar Resmi Gazete'de! MASAK Başkanı da değişti Cumhubaşkanı Erdoğan'dan kritik atamalar Resmi Gazete'de! MASAK Başkanı da değişti

Pek çok ünlü futbolcunun dolandırıldığı Seçil Erzan davası gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Seçil Erzan'ın Fatih Terim, Fernando Muslera, Selçuk İnan ve Emre Belözoğlu'nun da aralarında bulunduğu 18 kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırdığı ortaya çıkmıştı.

Mağdurlardan biri olan Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, konu hakkında ilk kez konuştu. Belözoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

SÜRECİN TAKİPÇİSİYİZ

"Biz bir bankacılık işlemi yapacağımızı düşünerek, kuzenim vasıtasıyla bir yatırıma giriştik. Daha sonra işin ikinci, üçüncü gününde renginin değişmesine şahit olduk. Bize bankacılık işlemi yapıldığına dair kağıtlar verildi. Biz yine de buna güvenmedik ve bankaya kendisini şikayet ederek, bankanın müfettişlerini getirttik. Daha sonra da polislerin gelmesini isteyerek hukuksal haklarımızı kullandık. Şu an bu sürecin takipçisiyiz.

ALLAH ONLARA VİCDAN VERSİN

Ne yazık ki popülist bir şekilde, insanların acılarından, yaşamış oldukları sıkıntılarından beslenen bir güruh var. Onlara söyleyebileceklerim, Allah onlara vicdan versin.

BANKA MÜDÜRÜNE GÜVENDİK

Burada bir süpermarket çalışanı değil, bir banka müdürünün, bankacılık işlemi yaptığını söyleyerek, elimize bankanın kendi ürettiği kağıtlarla vermiş olduğu şeylere inandık. Onun dışında söyleyecek bir şeyim yok."

Editör: Amine Ebrar