Dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamasıyla girdiği cezaevinde sağlık sorunları gerekçesiyle tahliye edilen Nihal Candan, “Bak Burası Çok Önemli” adlı YouTube programına konuk oldu. Seçil Erzan'ı tanıyor muydu? sorusuna cevap verdi.

Nihal Candan, aralarında ünlü isimlerin de olduğu 28 kişiyi dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan  koğuş arkadaşı Seçil Erzan hakkında itiraflarda bulundu.

"SEÇİL ERZAN'IN MUTSUZ VE ÖLÜM KORKUSU YAŞAYAN YÜZÜNÜ GÖRMEK ZUL VERİYOR" 

Esra Dermancıoğlu’ndan Cannes tepkisi geldi!''Utandım'' dedi Esra Dermancıoğlu’ndan Cannes tepkisi geldi!''Utandım'' dedi

Günde 7 vakit namaz kıldığını da belirten programda gözyaşlarına boğulan Nihal Candan, ailesinden özür diledi. 

"Keşke ünlü bir mahkum değil de başarılı bir avukat olarak karşınızda olsaydım" diyen Candan koğuşta beraber kaldığı  Seçil Erzan hakkında 

Candan,“O içeri bizden 7 ay önce girmiş. Açıkçası onunla çok kalmak istemiyordum çünkü karşımızda sürekli panik halinde, savaş modunda, ölüm korkusu yaşayan birisi  yüzünü görmek insana zul veriyor olması kardeşim Bahar’la bize iyi gelmeyeceği için. Kadının ekstra yaptığı bir şey yoktu. Biz 5 dakika dizi izlerken o an nerede olduğumuzu unutuyorduk ama o öyle değildi. Sürekli bir çalışması gereken dosya varmış gibiydi. Bir süre A4 kağıdıyla uyanmak bana hiç iyi gelmemişti.”

Seçil Erzan’ın masum olduğunu düşündüğünü ifade eden Nihal Candan, “Masum olduğunu düşünüyorum onun. Söylenilen kadar değildir. En fazla mesleğinde bir şeyleri kapatmak için hata yapmış ya da bir üst yönetime söylememiştir yani” dedi.

Editör: Gülşah Yıldız