AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen 7. Gençlik Buluşması'na katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte açıklamalarda bulunan Kurum, şunları söyledi:

Özgür Özel'den CHP'li Belediye Başkanı Kocagöz'ün tutuklanmasına sert tepki Özgür Özel'den CHP'li Belediye Başkanı Kocagöz'ün tutuklanmasına sert tepki

“Dün de bugün de kısa mesafe koşucusu olmadık. Daima bitmeyen bir maratonun koşucuları olduk. Şimdi İstanbul’un emini olmak için yeni bir maratona çıktık. Ama rahat koltuklara değil, dertle koşulan sokaklara talibiz. Bizim derdimiz hizmet derdidir. Bizim derdimiz eser derdidir. Tek hedefimiz var, aziz İstanbul’umuzu, bu 5 yıllık ihanetten, bu 5 yıllık fetret döneminden hep birlikte kurtaracağız. Davamız, ‘Yeniden Büyük Türkiye Davası’dır. Yolumuz; ‘Yeniden Güzel İstanbul Yolu’dur. Bu davada; sizler seçmen değilsiniz, hedef kitle değilsiniz. Bu kutlu yolda beraberiz. Bu kutlu hedefte, kardeşiz. Özgür düşünceli, kendi başına karar alabilen, milletinin değerlini koruyan bir gençlik için çalışacağız. Özgüvenli gençlerimizin yetişmesine ortam hazırlayacağız. Gençlerimizin daha güzel, daha güvenli bir İstanbul’da yaşaması için çalışacağız. Sizler, sadece söz sahibi olmayacaksınız; hizmetin, eserin, yönetimin de sahibi siz olacaksınız. Eğitim, ulaşım destekleriyle, paylaşımlı ofislerimizle, yeni iş imkânlarımızla, dijital yatırımlarımızla; her anınızda hep yanınızda olacağız"

Editör: Amine Ebrar