Sevilen şarkıcı Kenan Doğulu, dün akşam 50. doğum gününü kutlamak için evinde parti verdi. Ünlü isimlerin akın ettiği partiye katılan Yılmaz Erdoğan'la Kenan Doğulu arasında eğlenceli anlar yaşandı.

50. yaşını kutlayan Kenan Doğulu, partide bir süredir Cansu Taşkın'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Yılmaz Erdoğan'a "Yılmaz hocam çok sevişmenin zararı var mı? Sen bilirsin" diyerek takılmadan edemedi.

NE CEVAP VERECEĞİNİ BİLEMEDİ

Oktay Kaynarca gündem oldu! 'Ben Türkiyeliyim' dedi, sosyal medya ikiye bölündü Oktay Kaynarca gündem oldu! 'Ben Türkiyeliyim' dedi, sosyal medya ikiye bölündü

Partisinde "Doktor" şarkısını söyleyen Kenan Doğulu, geçtiğimiz aylarda kendisinden yaşça küçük Cansu Taşkın ile ilişki yaşadığı ortaya çıkan görüntüleri boy boy paylaşılan Yılmaz Erdoğan'a takılarak "Yılmaz hocam çok sevişmenin zararı var mı? Sen bilirsin…" dedi. Soru karşısında neye uğradığını şaşıran Yılmaz Erdoğan, sahneye çıkarak "Böyle bir soru beklemiyordum can kardeşimin doğum gününde... Sevmenin zararı yok" karşılığını verdi. İkilinin o anları Magazin Burada tarafından yayınlandı.

CANSU TAŞKIN VE YILMAZ ERDOĞAN ARASINDA NE OLMUŞTU?
Geçtiğimiz günlerde Yılmaz Erdoğan'ın kendisinden 25 yaş küçük Cansu Taşkın ile birlikte çekilen samimi fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Görüntüler uzun bir süre konuşulmuştu.

Editör: Gülşah Yıldız