Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın paylaştığı 'İnci Taneleri' dizisi, geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Dizide 'Dilber' karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı, büyük yankı uyandırdı. Bu dans, ünlü-ünsüz birçok kişi tarafından taklit edilirken, bazı izleyiciler diziye tepki gösterdi ve hatta dizinin yayından kaldırılmasını ve pavyonların kapatılmasını talep etti.

Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Mil-Diyanet-Sendikası, dizinin yayından kaldırılması için RTÜK'e başvuruda bulunduklarını açıkladı.

İletişim uzmanı Sevda Türküsev, "Pavyonlar ve genelevler kapatılmalı" açıklamasını yapınca, şarkıcılar arasında tartışma başladı.

Bir Daha Yapayım

Gündemdeki bu konuların ortasında, Hazar Ergüçlü, sosyal medya hesabından çekildiği fotoğrafları paylaşarak, "Neyden rahatsız olduysanız söyleyin, bir daha yapayım" notuyla tepkilere yanıt verdi.

Survivor'da gerilim devam ediyor: Sema ve Pınar birbirine girdi! Survivor'da gerilim devam ediyor: Sema ve Pınar birbirine girdi!

hazarerguçlüdilber

Editör: Şevval Başçakır