Yenimahalle’de, Gelecek Partisi’nden tüm ilçe teşkilatının, AK Parti'ye katılması resmi bir törenle gerçekleşti. AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan adayı Abdülkadir Aydoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Gelecek Partisi Yenimahalle İlçe örgütünün tamamının AK Parti'ye geçtiğini duyurarak, "Yenimahalle’de büyük değişim başlıyor" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti İstanbul Adayı Kavuncu'dan Dursun Özbek'e tepki! İYİ Parti İstanbul Adayı Kavuncu'dan Dursun Özbek'e tepki!

Birlikte Kazanacağız Birlikte Yöneteceğiz

AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan adayı Abdülkadir Aydoğan, Gelecek Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Hasan Bayram ve beraberindeki heyetin AK Parti'ye katılım töreninden fotoğraflar paylaşarak, "Bir olacağız. İri olacağız. Diri olacağız. Hep birlikte YENİMAHALLE olacağız. Gelecek Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Sn. Hasan Bayram'ın ve beraberindeki heyetin Partimize katılımını gerçekleştirdik, hayırlı olsun. Birlikte Kazanacak, Birlikte Yöneteceğiz…" ifadelerini kullandı.

Yenimahalleakparti

Yenimahalle'de Artık Değişim Zamanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı bir törende AK Parti'nin Yenimahalle Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Abdülkadir Aydoğan, "Yenimahalle İçin Gerçek Belediyecilik" sloganıyla seçim çalışmalarına başlamıştı. Aynı zamanda GİMAT Yönetim Kurulu Başkanı olan Aydoğan, Yenimahalle'nin sorunlarının çözümü için sivil toplum kuruluşlarının görüşlerini alıyor ve birlikte değerlendirmeler yapıyor. Aydoğan, "Yenimahalle’de artık değişim zamanı, Yenimahalle’de büyük değişim 31 Mart’ta başlıyor" şeklinde konuştu.
 

Editör: Şevval Başçakır