Enflasyonun yükselmesiyle birlikte vatandaşlar maaşlarının alım gücünün azaldığını hissediyor. Bu durumda bankalardan faizsiz 30 bin TL fırsatı ön plana çıkıyor. Bankaların başlattığı bu kampanyalarla birlikte anlık nakit ihtiyacı olanlar rahat bir nefes alıyor. Enpara.com, Akbank, QNB Finansbank, TEB, Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası gibi bankalar faizsiz kredi imkanı sunuyor.

Garanti BBVA'dan Yüksek Faizsiz Kredi Fırsatı

Garanti BBVA, faizsiz kredi kampanyasında 6 ay vadeli, 20 bin TL'ye kadar taksitli nakit avans ve 6 ay vadeli 10 bin TL'ye kadar kredi sunuyor. Faizsiz olarak sunulan bu kredi, yeni müşterilere özel olarak sunuluyor ve başvurular 15 Şubat tarihine kadar devam ediyor.

Merkez Bankası şubat ayı faiz kararı açıklandı Merkez Bankası şubat ayı faiz kararı açıklandı

Başvuru Detayları ve Geri Ödeme Tablosu

Faizsiz kredi kampanyasına katılmak isteyenler, 15 Ocak - 15 Şubat tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirip "Müşteri Olmak İstiyorum" adımından ilerleyerek başvuruda bulunabilirler.

Garanti Bbva Faizsiz Kredi

Başvuruda bulunanlar, hayat sigortalı ve %0 faizli krediye 5 gün içinde başvurup kullanabilirler. Başvurular şubeden yapıldığında kampanyadan faydalanılamaz. 10 bin TL için 6 ay vadede aylık geri ödeme tutarı 1.666,67 TL olup, hayat sigortası prim tutarı ve tahsis ücreti alınmamaktadır.

Editör: Nigar Topcu