Türk Ekonomi Bankası, emekli maaşını TEB'e taşıyan, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) sahibi çiftçi müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyası başlattı. Emekli çiftçinin promosyonunda yeni ödeme miktarı belli olan Türk Ekonomi Bankası, kesenin ağzını açtı, ayrıcalıklarla çiftçiye emekli promosyonunda en yüksek rakamı duyurdu.

EN YÜKSEK RAKAMI VERDİ

Türk Ekonomi Bankası'ndan yapılan açıklamada, emekli maaşını 36 ay boyunca TEB'den almayı taahhüt eden ve Harman Kart ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) sahibi emekli maaş müşterileri 14 bin liraya varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabileceği belirtildi.

Ankara'yı sağanak vurdu! Sele kapılan iki çocuk metrelerce sürüklendi Ankara'yı sağanak vurdu! Sele kapılan iki çocuk metrelerce sürüklendi

Emekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulunan banka,ayrıca emeklilerin müşteri hizmetleri hattından ve bankanın internet şubesi ile mobil uygulamasından yapacakları EFT/FAST ve havale işlemlerinden ücret almıyor.

Şubelerde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan 'Marifetli Hesap' ile birikimlerine avantajlı faiz ve ATM'lerden yüksek çekim limiti, bankanın emeklilere özel paketinde sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Editör: Gülşah Yıldız