AK Parti'nin yaptırdığı anketlerde son durum! Hangi şehirler CHP'ye geçiyor? AK Parti'nin yaptırdığı anketlerde son durum! Hangi şehirler CHP'ye geçiyor?

Gazeteci Fatih Altaylı’nın “Biz herhangi birimiz mezhebi aidiyetten dolayı mı oy veriyoruz? Veya bir cemaat, bilmem zart zurt ayetinden dolayı mı herhangi bir partiye oy veriyoruz. Konuşulmaması gereken bir şey bu; ama birileri CHP’yi sürekli olarak bu noktaya çekmek, burada değerlendirmek ve böyle bir içerisine sokmaya çalışıyor” sözlerinin gündem olması üzerine Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oktay Saral sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Fatih Altaylı’nın cezalandırılması gerektiğini savunan Oktay Saral paylaşımında ''Fatih Altaylı denen insan suretine bürünmüş mendebur iblisin evladı herhalde kendini Hollanda ya da Danimarka’da yaşadığını zannediyor…İslama ve Kur’an’a aleni olarak hakaret eden bu mürted zındık için saniye dahi geçmeden gereken yapılmalı aksi halde müslümanların infialine sebebiyet verecek nahoş olaylar yaşanabilir.Ajan olarak bu ülkede müslüman kılıklı dolaşan bu alçak yakalanıp en ağır cezaya tabii tutulmalıdır.” ifadelerini kullandı..

Editör: Aliye Tulum