31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için partilerin adaylarının tamamına yakını açıklandı. İktidar partisi AK Parti'nin çıkardığı adaylar ise çok konuşuluyor. Özellikle Ankara ve İstanbul'u yeniden kazanmak için çalışmalara başlayan AK Parti'nin Cumhur İttifakı ile birlikte çıkardığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayının Murat Kurum olduğu açıklanmıştı. Kurum, adaylığının ilanının ardından seçim çalışmalarına başladı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı: İliç faciası ardından 5 kritik görevden alma! Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı: İliç faciası ardından 5 kritik görevden alma!

Murat Kurum bugün Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı'na ziyarette bulundu. Ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan Kurum, Ülkü Ocakları'nda yetişen gençlere teşekkür etti. Kurum'un açıklamaları şu şekilde:

İSTANBUL'DA YAŞANAN DURAKLAMA DÖNEMİNİ BİTİRECEĞİZ

"Tüm ekibimizle AK Parti ve MHP teşkilatlarımızla hep yollarda, sokaklarda olacağız milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Allah'ın izniyle inşallah milletimizin destekleriyle, dualarıyla bu işaret çerçevesinde 31 Mart gecesi de Cumhur İttifakı'mızla birlikte İstanbul'da yaşanan duraklama, fetret dönemini hep birlikte bitireceğiz ve yeniden yükseliş yeniden diriliş dönemini hep birlikte başlatacağız. Bu şehri ihmal edenlerin insanımızı çaresiz bırakanların, İstanbul'u bile isteye durduranların dönemini 31 Mart akşamı hep birlikte bitireceğiz"

İSTANBUL'U BERABER KAZANACAĞIZ

"Bugüne kadar ülkemizin varmak istediği tüm hedefleri beraber başardık, beraber taşıdık. Şimdi İstanbul seçimlerinde de zafere hep birlikte ulaşacağız. İstanbul'u beraber kazanacağız. Beraber çalışacağız. Beraber hizmet edeceğiz ve tüm milletimizi bu manada kucaklayacağız. Biz bugün göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı, beni burada kendi yuvamda gibi hissettirdiğinizden dolayı. İlginiz, alakanız, motivasyonunuzdan dolayı sizlere ve Ülkü Ocakları'nda yetişmiş her bir kardeşime teşekkür ediyorum

Editör: Amine Ebrar