Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin 3'üncü haftasına galibiyetle başladı Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin 3'üncü haftasına galibiyetle başladı

30-31 Mayıs tarihlerinde Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirecek olan Fenerbahçe'de kurul öncesi bir gelişme yaşandı.Başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın listeleri netlik kazanıyor. Ali Koç, yönetim kurulu için medya dünyasının tanıdık ismi Acun Ilıcalı'ya teklif götürürken, Ilıcalı'nın teklifi kabul ettiği öğrenildi.

Fenerbahçe'de Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı yaklaşırken Ali Koç'tan sürpriz bir hamle geldi. Başkan adaylarından Ali Koç'un, Hull City'nin sahibi ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya teklifte bulunduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'de başkanlık seçimine kısa bir süre kala Ali Koç'tan sürpriz bir atak geldi. Başkan Koç, Hull City'nin sahibi ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'yı yönetim kuruluna aldı...

Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre; Ünlü iş adamı ve Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'nin mevcut başkanı Ali Koç'un teklifini kabul etti ve yönetim kuruluna girmeye karar verdi.

ELİMDEN GELENİ YAPARIM'

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "Artık yeter, ben oynamam dersin ya bir yerden sonra, kızdırırsan çocuğu ne yapar? Ben oynamam der. Ali Koç'ta da bu konuda bir bıkkınlık hissediyorum. Ama camianın da başkanı ikna edip, kalmasını sağlaması lazım. Hikayesinin daha bitmediğini düşünüyorum. İkna etmek için ben de elimden geleni yaparım." demişti.

Editör: Gülşah Yıldız