AK Partili milletvekili trafik kazası geçirdi AK Partili milletvekili trafik kazası geçirdi

Antalya'nın Aksu Belediyesi'nde görevli bir bürokrat, yabancı uyruklu bir kadına evini yıkmamak karşılığında ahlaksız teklifte bulundu. Yabancı kadın müdür olduğu belirtilen belediye görevlisi ile yaptığı görüşmeyi gizlice kaydetti.  Videoda şahsın "4 gece yetmez, sen çok pahalıya geliyorsun. Ben onların evini yıktım ama seni böyle idare edeceğiz" ifadelerini kullandığı duyuldu. Konuşmanın devamında ise şahsın açıkça ahlaksız teklifini dile getirdiği görüldü. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması ardından Aksu Belediyesi'nden yapılan açıklamada söz konusu personelle ilişiğin kesildiği duyuruldu.

"4 GECE YETMEZ, SEN ÇOK PAHALIYA GELİYORSUN"
Müdür olduğu ifade edilen söz konusu personelin, yabancı uyruklu kadına "4 gece yetmez, sen çok pahalıya geliyorsun. Ben onların evini yıktım ama seni böyle idare edeceğiz" dediği duyulurken, videonun ifşa olması sonrası belediye yetkilileri de harekete geçti.

AKSU BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ
Aksu Belediyesi'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Son günlerde bir belediye personelimiz ile ilgili bir takım iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu personelin belediyemizle ilişiği kesilmiştir. Kamuoyuna duyurulur" ifadeleri yer aldı.


 

Editör: Nigar Topcu