Yerel seçim öncesi emekliler için müjdeli haberler bekleniyor. Emeklilerin maaşlarında düzenleme yapılıp yapılmayacağı merak konusu olurken AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'den açıklama geldi. TGRT Haber canlı yayınına katılan Şahin emekliler ile ilgili çalışmaların sürdüğünü ve beklentileri karşılayacaklarını söyledi. 

"Emekliler bir sürpriz bir müjde bekliyor emekliler. Var mı bu yönde bir çalışma?" sorusuna cevap veren Şahin, "Biz her zaman milletimizin beklentileri, şikayetleri doğrultusunda siyaset yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşın gündeminde ne varsa, derdi ne ise onu masamıza koyuyoruz. Bu mesele ile ilgili de çalışmalar var. Çalışmalar olgunlaşınca sayın Cumhurbaşkanımız kamuoyu ile paylaşacaktır." dedi. 

Bakan Yumaklı'dan çiftçilere müjde! Hesaplarına 694 milyon 461 bin TL aktarılacak Bakan Yumaklı'dan çiftçilere müjde! Hesaplarına 694 milyon 461 bin TL aktarılacak

"Beklentilerin farkındayız"
Şahin "Bu konudaki beklentilerin farkındayız. Beklentileri her zaman karşılamış bir siyasi anlayışa sahip olduğumuzu unutmayalım. Şu an devam eden çalışmalarımız var. Bu konuda çok önemli adımlar attık ama görüyoruz ki hala serzenişler var. Bunlara hak veriyoruz. Bizimle bunu paylaşmalarından memnunuz. Sorunun çözümünü bizden beklemelerinden memnunuz." ifadelerini kullandı.

Editör: Aliye Tulum