Samsung’un Galaxy Ring’i yaz aylarındaki Unpacked etkinliğinde piyasaya sürmesini beklerken, cihaz hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.Samsung, Unpacked 2024 etkinliği öncesinde yeni akıllı yüzüğü Galaxy Ring’i tanıtmaya hazırlanırken akıllı yüzüğün boyutlandırma kiti sızdırıldı ve 9 farklı boyut seçeneği olduğu kesinleşti.

Bu boyutlandırma kiti, tüketicilere yüzüklerini doğru boyutta seçmelerinde yardımcı olacak. Galaxy Ring, 5 ila 13 numara arasında çeşitli boyutlarda sunulacak. Samsung, kullanıcıların doğru boyutu belirlemeleri için muhtemelen bir beden ölçü kiti sağlayacak.


 
İŞTE GALAXY RİNG'İN ÖZELLİKLERİ 

Boyutlandırma kitindeki yüzükler, gerçek ürünle birebir olacak şekilde tasarlanmış dummy (maket) ürünlerdir. En büyük boyut seçeneği, diğer boyutlardan farklı olarak daha büyük bir pile sahip olacak. Samsung yetkililerine göre, en büyük yüzüğü tercih eden kullanıcılar bu sayede avantaj elde edecekler.Yetkililer bazı özelliklerin devre dışı bırakılmasıyla Galaxy Ring’in pil ömrünün üç haftaya kadar çıkabileceği söylüyor.

Bunun dışında Galaxy Ring’in beklenen özellikleri arasında EKG işlevselliği ve kan akışı ölçümü sayesinde kullanıcılar kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyelerini takip edebilecekler.SmartThings uygulaması üzerinden kontrol edilebilecek ve temassız ödemelerde kullanılabilecek.

Çılgın Hırsız'dan yeni rekor! 5 milyar doları aşan ilk animasyon serisi oldu Çılgın Hırsız'dan yeni rekor! 5 milyar doları aşan ilk animasyon serisi oldu

FİYATI AÇIKLANDI

Akıllı yüzüK Samsung Galaxy Ring fiyatı ise 399 dolar olarak açıklandı.Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi ise netlik kazanmadı. 

Editör: Gülşah Yıldız