Ekranların uzun soluklu magazin programı '2.Sayfa', beklenmedik bir ayrılıkla gündeme geldi. 

Programın 18 yıllık sunucusu Gülşen Yüksel Salt, hem ekranlara veda ettiğini hem de '2.Sayfa'nın sona erdiğini açıkladı. 

Yeni yıl mesajlarıyla duyurusunu yapan Yüksel, Müge Dağıstanlı Erdoğan'ın yeni programı ve sunucu partneri Ali Eyüboğlu ile ekranlara geri döneceğini belirtti. 

Son kez Müge Dağıstanlı ile TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gülşen Yüksel, yeni yıl dilekleriyle birlikte konuyla ilgili açıklama yaptı.

Gülşen Yüksel, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Flurend Gargara Nedir, Ne İşe Yarar? Flurend Fiyat Flurend Gargara Nedir, Ne İşe Yarar? Flurend Fiyat

"2024 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Eksilmeden, çoğaldığınız bir yıl olsun. Yeni başlangıçlarla umut dolu olsun. 2024'e biz de yeni başlangıçlar, yeni projeler, yeni heyecanlarla giriyoruz. '2. Sayfa' ekranlara veda ederken; kardeşim Müge 'Aramızda Kalmasın' programı ile sabahlara damga vurmaya devam edecek. Burada beraber olmasak da biz zaten birlikteyiz. Dostluğumuz ölene kadar. Bunu her zaman da söylüyoruz. Bu ekranda kardeşimi sizlere emanet ediyorum. Hoşça kalın..."

Programın sona ermesiyle birlikte Müge Dağıstanlı Erdoğan, yeni projesi 'Aramızda Kalmasın' ile izleyicilerle buluşacak.

Müge Dağıstanlı'ya, tecrübeli gazeteci ve Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu eşlik edecek.

Müge Dağıstanlı Kimdir? Kaç Yaşında?

Reha Erdoğan ile 2017 yılında evlenen Gazeteci ve TV Sunucusu Müge Dağıstanlı, 5 Kasım 1968 İstanbul doğumlu olup, 55 yaşındadır. Akrep burcu olan Dağıstanlı, TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan 2. Sayfa programını sunmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunu olan Müge Dağıstanlı, kariyerine Posta Gazetesi'nde magazin müdürlüğü yaparak başlamış ve "duydum gördüm yazdım" adlı köşede yazılar kaleme almıştır. Ayrıca Radikal Gazetesi'nde sinema ve televizyon yazıları da yazmıştır.

2007 yılından itibaren Gülşen Yüksel ile birlikte çeşitli televizyon kanallarında magazin programları sunan Müge Dağıstanlı, 2015 yılından bu yana sabah kuşağında yayınlanan kendi programının yanı sıra Gülşen Yüksel ile birlikte "Renkli Sayfalar" adlı magazin programını Kanal D ekranlarında sunmaktadır.

Müge Dağıstanlı'nın Çocuğu Var Mı?

Müge Dağıstanlı, nikah şahitliklerini Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rıfat Ababay ve uzun yıllardır birlikte çalıştığı Gülşen Yüksel'in üstlendiği bir düğünle 2017 yılında Reha Erdoğan ile evlenmiştir. Çiftin şu ana kadar çocukları olmamıştır.

Gülşen Yüksel Kimdir? Kaç Yaşında?

24 Haziran 1977 tarihinde İstanbul'da doğan ve 164 cm boyunda olan Gülşen Yüksel, 53 kilogram ağırlığındadır. Magazin dünyasında tanınan Yüksel, şu anda Müge Dağıstanlı ile birlikte sunduğu "2. Sayfa" adlı programla dikkat çekmektedir. Gazetecilik kariyerine Vatan Gazetesi'nde magazin müdürü olarak başlayan Yüksel, daha sonra Sabah Gazetesi'nde çalışmaya devam etmiştir. 2015 yılında "2. Sayfa" programının sunuculuğunu üstlenmiş ve bu alanda başarılı bir kariyere imza atmıştır.

Gazetecilikte elde ettiği başarıları televizyon sunuculuğuna taşıyan Gülşen Yüksel, Müge Dağıstanlı ile birlikte çalıştığı süre boyunca uyumlu bir işbirliği sergilemiş ve televizyon sunuculuğunu sevdiğini ve kariyerini bu alanda sürdürmek istediğini ifade etmiştir. Ayrıca, ara sıra köşe yazıları yazarak gazetecilik hayatına devam etmektedir. Gülşen Yüksel, yazılı medya ve televizyon ekranlarında sergilediği performansla dikkat çeken bir medya profesyoneli olarak bilinmektedir.

Editör: Dijital Gaste