Ziraat Bankası, düşük taksit ödemek isteyenlere özel destek kredisi sunuyor. 60 ay vadeli, aylık 2.705 TL taksitle 250.000 TL kredi imkanı! Banka, ortak konut kredisi kampanyası ile birden fazla kişinin aynı konutu almasına olanak tanıyor. Kampanya detayları ve başvuru şartları şu şekilde:

Ortak Konut Kredisi Kampanyası:

TÜİK'in yapmadığını yapıyoruz deyip hissedilen enflasyon oranını açıkladılar! TÜİK'in yapmadığını yapıyoruz deyip hissedilen enflasyon oranını açıkladılar!

Ziraat Bankası ortak konut kredisi kampanyası için yapmış olduğu açıklamasında "Ortaklaşa Konut Alımlarında Bankanız Yanınızda! Ortak Konut Kredimize hemen başvurun, birden çok kişinin gelir beyanıyla yüksek tutarlarda taksitleri kolayca ödeme imkânlarından yararlanın" denilerek birden çok kişinin aynı konutu almak için kredi başvurusu yapabilecekleri ilan edildi. Şartlar ise şöyle sıralandı:

  • Düzenli geliri bulunan en az 2, en fazla 5 kişi bir araya gelerek konut alımı için kredi başvurusu yapabilir.
  • Kredi tutarı, konutun SPK lisanslı ekspertiz firmalarınca belirlenen değeri üzerinden BDDK tarafından belirlenen kredi tutarlarına göre belirlenir.
  • Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Ek teminat talep edilebilir.

Ziraat Bankası Kredi Detayları:

  • 60 ay vadeli 250.000 TL konut kredisi için aylık taksit tutarı 10.821 TL'dir.
  • 5 kişinin ortak konut kredisi çekmesi durumunda aylık taksit tutarı ise 2.705 TL'dir.

Sigorta ve Ek Teminatlar:

  • Banka, kredi kullanan müşterilere hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası ürünlerini sunuyor.

Ziraat Bankası, uygun taksitler ve esnek ödeme seçenekleriyle müşterilerine avantajlı bir konut kredisi fırsatı sunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için şubelere başvurabilirsiniz.

Editör: Nigar Topcu