Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, bu sabah saat 09:20'de TGRT Haber'de Cem Küçük'ün sunduğu Günaydın Türkiye programına katılması için davet edildi.

Programın sunucusu Cem Küçük, "Seçime son 1 gün kala hatırlatalım. Bugün Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Mehmet Altınöz, saat 09.20'de konuğumuz olacak" diyerek yayını duyurdu.

Ancak, TGRT resmi sosyal medya kanallarında ve canlı yayında duyurulmasına rağmen, Altınöz'ün programa katılamayacağı ve yayının iptal edildiği tarafına iletilerek planlanan yayın gerçekleştirilemedi.

AK Parti'de 'Istakoz krizi' büyüdü: Mücahit Birinci'den Şebnem Bursalı'ya sert tepki AK Parti'de 'Istakoz krizi' büyüdü: Mücahit Birinci'den Şebnem Bursalı'ya sert tepki

'YENİDEN REFAH PARTİSİ'Nİ ENGELLEYEMEYECEKSİNİZ'


Yaşananlara tepki gösteren Yeniden Refah Partisi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Bilinmesini isteriz ki; hiçbir ambargo ya da kısıtlama üye rekorları kıran ve Türkiye’nin dört bir yanında yerel yönetimleri devralmaya hazırlanan Yeniden Refah Partisi’ni engellemeye yetmeyecektir. Son dönemde partimize dönük algı operasyonları ve ambargolar hız kesmeden devam etmektedir. Bu tür kısıtlamaların milletimizde herhangi bir karşılığı yoktur.

Yeniden Refah Partisi, Ahlaklı Belediyecilik şiarıyla hazırlandığı 31 Mart seçimlerinde yerel yönetimlerde iktidara gelecek ve Türkiye’nin en önemli belediyelerini alıp yoluna güçlenerek devam edecektir."

Yeniden Refah Açıklama

Editör: Nigar Topcu