Ünlü televizyon programı "Müge Anlı ile Tatlı Sert", yine olağanüstü bir olaya ev sahipliği yaptı. Programda 18 yaşındaki Nehir'in ortaya attığı "Eşim dediğim sevgilim annemle kaçtı" iddiası, hem izleyicileri hem de programın sunucusu Müge Anlı'yı şaşkına çevirdi.

Nehir, resmi bir nikahları olmamakla birlikte birlikte yaşadığı ve bir çocukları bulunan sevgilisinden bahsederek yaşadığı olayı detaylıca anlattı. Nehir'e göre, annesi ve sevgilisi, evden 2 burma bilezik, bir cumhuriyet altını ve 11 bin TL nakit para alarak kayıplara karıştılar.

Müge Anlı, bu iddialara önceleri pek inanmak istemese de canlı yayında paylaşılan TikTok görüntüleri herkesi şaşkına çevirdi. Görüntülerde Nehir'in 40 yaşındaki annesi ile 24 yaşındaki sevgilisinin samimi anları ve öpüşmeleri yer alınca, Müge Anlı da bu duruma tepki göstermekten kendini alamadı. "Bir de öpüyorlar. Yuh devenin nalı!" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

Olayın ardından Nehir'in sevgilisi de programa telefonla bağlanarak kendini savundu. "Müstakbel kayınvalidemle kaçmadım, sadece yardımcı oldum" şeklinde konuşarak iddiaları reddetti.