2016 yılında Emre Yetkin ile nikah masasına oturan ve ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayan güzel oyuncu Burcu Biricik'in bir kızları olacak. 35.yaşını dostlarıyla özel bir etkinlikte kutlayan Biricik,eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından yayınladı.Biricik'in fotoğraflarındaki detay gözlerden kaçmadı.

DOĞUM GÜNÜ PASTASINA KIZININ ADINI YAZDI

Geçtiğimiz gün 35. yaşına giren ünlü oyuncu Burcu Biricik, kızını kucağına almaya gün sayarken doğum günü pastasına kızının adını da yazdırarak koyacağı ismi açıklamış oldu.Pastasında 'Luna' yazdığı görülen Burcu Biricik, mumları üflemeden önce sevdiklerine duygusal bir konuşma yaptı. Ünlü isim kızına 'Luna' adını vereceğini de söyledi.


'Hayat Şarkısı', 'Kuzgun', 'Kırmızı Oda' ve son olarak 'Camdaki Kız' gibi dizilerde canladırdığı karakterlerle büyük bir başarı elde eden Burcu Biricik, Türkiye'nin sevilen başarılı oyuncuları arasında yer alıyor.

Teoman Cumartesi Anneleri için şarkı söyledi! Gelebilecek negatif tepkileri sezdim ama... Teoman Cumartesi Anneleri için şarkı söyledi! Gelebilecek negatif tepkileri sezdim ama...

Editör: Gülşah Yıldız