Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Ünlü fenomen Kadir Ezildi, sevgilisinin ailesiyle tanışmak için yola çıktı. Ezildinin paylaşımları sonrası sevgisinin fotoğrafı da sosyal medyaya yansıdı. Göz kamaştırıcı güzelliğiyle dikkat çeken sevgilisi, beğeni yağmuruna tutuldu.

Hülya Avşar'ın Sorusu Olay Olmuştu

Hatırlarsanız, Hülya Avşar, Kadir Ezildi'ye bir röportaj sırasında şok edici bir soru sormuştu: "Bir gün bir sevgilin olsa nasıl öpüşeceksin? Ten tene değiyor. Ter tere değiyor. İlk beraberliğinizde nasıl öpüşeceksin ne yapacaksın? Ağzının içine girip temizlik mi yapacaksın?" Ezildi ise bu soruya, "Şu an bir kız arkadaşım var. Sohbet ederken günlük duş almayı sevdiğimi belirtiyorum. Ben tabii ki hayat arkadaşımın da bakımlı olmasını isterim. Nefes kokusu, saç kokusu en nefret ettiğim şey." şeklinde yanıt vermişti.

Kadir Ezildi 2

Kadir Ezildi'den Düğün Müjdesi

Ezildi, aşk yaşadığı sevgilisiyle evlilik kararı aldı. Annesi, kardeşi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte müstakbel eşinin ailesiyle tanışmaya giden sunucu, bu özel anlarını takipçileriyle paylaşarak büyük bir sürpriz yaptı. Kadir Ezildi’nin kız arkadaşıyla yakın zamanda nikah masasına oturmayı planladığı öğrenildi.

Kadir Ezildi 1

Fenomen ismin hayranları, şimdi büyük bir merakla düğün tarihini bekliyor. Kadir Ezildi’nin bu mutlu haberi, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve hayranları, çifte mutluluklar dileyerek tebrik mesajları yağdırdı. Bakalım temizlik takıntısıyla tanınan Kadir Ezildi'nin düğünü nasıl olacak? 

B2745107 8F75 4180 A744 D93F110291Eb

Editör: Nigar Topcu