AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, seçim kampanyasına hız kesmeden devam ediyor. Altınok, Ülke TV Ankara Temsilcisi Mustafa Pala'nın da katıldığı bir toplantıda Ankara'da yaşayan emeklilere yönelik olumlu haberi duyurdu.

İhtiyaç Sahibi Emeklilere 5 Bin TL Ödeme

Seçimlerin kazanılması durumunda, ihtiyaç sahibi her emekliye 5 bin lira nakit destek sağlanacağını açıklayan Altınok, bu desteklerin hesaplara aktarılacağını belirtti. Ayrıca, doğalgaz desteğini artıracaklarını ve evi olmayan vatandaşların kira öder gibi konut sahibi olacakları bir proje üzerinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Tansu Çiller, İstanbul'da desteklediği ismi açıkladı! Tansu Çiller, İstanbul'da desteklediği ismi açıkladı!

Sahte Milliyetçilik Yok

Altınok, Ankara ve Çubuk'ta vatandaşların taleplerini dinlediklerini ve bu yönde çalışmalar yapacaklarını belirtirken, Çubuk'un Ankara'nın ovası olduğunu vurgulayarak, bölgeye soğuk hava deposunu kazandırmak için çaba harcayacaklarını söyledi. Akkuzulu yolundaki kavşak sorununu çözeceklerini ifade eden Altınok, "31 Mart'a az bir zaman kaldı. Ankara bir 5 yılını daha kaybetmesin. Sahte milliyetçilik yok, seçimden seçime milliyetçilik yok. Vatan sevgisi vatana hizmetle ölçülür" diyerek çalışmalarına vurgu yaptı.
 

Editör: Şevval Başçakır