Sosyal medya platformu TikTok'ta müstehcen yayınlar yaparak dikkat çeken Yeliz Tutar, 8 yaşındaki öz kızı için sarf ettiği skandal ifadelerle büyük tepki topladı. Tutar'ın canlı yayında yaptığı açıklamalar, sosyal medyada hızla yayılarak infiale neden oldu.

"Benim Kızım Hiç İyi Değil"

Tutar, TikTok'ta Suna isimli bir kadınla konuştuğu sırada kızının geleceği hakkında müstehcen ifadelerde bulundu. "Benim kızımın hayali villalar, Parisler, havuzlar. Yarın bir gün 15 yaşında patlattırır o. Ben bunu kaynanama da söyledim. 'Senin torunun 15 yaşında kendine Instagram'da bir p*ç bulur kaçar' dedim. Bildiğin gibi p*ç değil. S**sinler öldürsünler ne yapayım. Ben kendi gençliğimi s**tim bu çocuk için." diyerek, kızının gözü yükseklerde olduğunu ve onu kontrol edemediğini belirtti.

Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü

Bu akılalmaz sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Yeliz Tutar'ın çocuk hakkında kullandığı ifadeleri kınarken, duruma yetkililerin müdahale etmesini istedi. Özellikle anne olarak bu tür ifadeler kullanması, Tutar'a yönelik tepkileri daha da artırdı.

Gözaltına Alındı

İhbar üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ve Talas İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, harekete geçti. Şahıs, evine düzenlenen operasyonda, canlı yayın yaptığı sırada gözaltına alındı.

Olcay Kılavuz'dan Sinan Ateş açıklaması! "Beni dinlesinler, soruları cevaplamaya hazırım" Olcay Kılavuz'dan Sinan Ateş açıklaması! "Beni dinlesinler, soruları cevaplamaya hazırım"

Yapılan incelemede şahsın 2018 yılında eşinden boşandığı, kızının velayetinin babasında olduğu ve babasıyla yaşadığı belirlendi. Gözaltına alınan şahıs hakkında 'aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğün ihlali' suçundan adli işlem başlatıldı.

Editör: Nigar Topcu