Ehliyet sınavında kurallar değişiyor! Yeni düzenleme Ocak 2025'te yürürlüğe girecek Ehliyet sınavında kurallar değişiyor! Yeni düzenleme Ocak 2025'te yürürlüğe girecek

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün geçtiğimiz gün katıldığı canlı yayındaki sarığı gündem olmuş, söz konusu sarığın ünlü bir markaya ait olduğu ve değerinin 26 bin TL olduğu iddia edilmişti. Bugün ise Menzil tarikatı liderlerinden Fevzeddin Erol’un oğlunun çiçeklerle süslü son model arabası sosyal medyanın gündemine oturdu.


TARİKAT DÜĞÜNÜNDE 'ÇİÇEKTEN MERCEDES'

Menzil tarikatının liderlerinden Fevzeddin Erol’un oğlunun düğününde üzeri tamamen çiçeklerle kaplanmış Mercedes marka gelin arabası dikkatleri çekti. Düğünde çekildiği iddia edilen görüntüler, sosyal medyada büyük yayıldı.  


3 GÜN 3 GECE SÜREN DÜĞÜN

Görüntülerin, Fevzeddin Erol’un oğlunun Eskişehir’de 3 gün 3 gece süren düğününde çekildiği iddia ediliyor. Bu gösterişli düğün ve çiçeklerle süslenmiş Mercedes, birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından tartışıldı.


26 BİN TL SARIK İDDİASI

Geçtiğimiz günlerde Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ekol TV’de katıldığı bir programda sarığı ile gündeme gelmişti. Ünlü’nün sarığının, ünlü bir markaya ait olduğu ve değerinin 26 bin TL olduğu iddia edilmişti. Cübbeli Ahmet ise, sarığın hangi marka olduğunu bilmediğini belirterek, “Gavurların yaptığı kumaşlar bize helaldir ama gavur gibi kullanmak haramdır. Onlar pahalı şeylerdir, bana hediye gelmiş olabilir. Çok taklit de var, ben anlamam ki” ifadelerini kullanmıştı.

Editör: Gülşah Yıldız